Zbiórka Hektor - zdjęcie główne

Hektor

451 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Waldemar Kessler - awatar

Waldemar Kessler

Organizator zbiórki

Witajcie,

Jestem woluntariuszem w warszawskim schronisku dla zwierząt na Paluchu. Zbiórka dotyczy jednego z moich podopiecznych - psa o imieniu Hektor.

Hektor był młodym, zdrowym, niespełna 3 letnim psem w typie TTB, który z niewyjaśnionych powodów został znaleziony martwy w swoim boksie 21 kwietnia 2019.

Hektor miał za sobą trudną przeszłość, został interwencyjnie odebrany poprzednim właścicielom z powodu znęcania się nad nim i nie wykazywał żadnych oznak chorób.

Zbiórka ma na celu zebranie środków na przeprowadzenie sekcji i wyjaśnienie zagadki nagłej śmierci tego młodego, radosnego psa o cudownym charakterze, który nigdy nie doczekał się domu na który tak bardzo zasługiwał.

Dla mnie jego wolontariusza, jest to bardzo ważne, bo Hektor był dla mnie bardzo ważnym psem, z którego odejściem trudno jest się pogodzić.

Za wszystkie wpłaty z góry bardzo dziękuję.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
451 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Waldemar Kessler - awatar

Waldemar Kessler

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Pyrka Perkowska - awatar
Anna Pyrka Perkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dorota Mańka - awatar
Dorota Mańka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta - awatar
Marta
10
Magdalena Rosłon - awatar
Magdalena Rosłon
10
Judyta - awatar
Judyta
20
Agnieszka Siedlecka - awatar
Agnieszka Siedlecka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij