Zbiórka Hektor - zdjęcie główne

Hektor

451 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Waldemar Kessler - awatar

Waldemar Kessler

Organizator zbiórki

Witajcie,

Jestem woluntariuszem w warszawskim schronisku dla zwierząt na Paluchu. Zbiórka dotyczy jednego z moich podopiecznych - psa o imieniu Hektor.

Hektor był młodym, zdrowym, niespełna 3 letnim psem w typie TTB, który z niewyjaśnionych powodów został znaleziony martwy w swoim boksie 21 kwietnia 2019.

Hektor miał za sobą trudną przeszłość, został interwencyjnie odebrany poprzednim właścicielom z powodu znęcania się nad nim i nie wykazywał żadnych oznak chorób.

Zbiórka ma na celu zebranie środków na przeprowadzenie sekcji i wyjaśnienie zagadki nagłej śmierci tego młodego, radosnego psa o cudownym charakterze, który nigdy nie doczekał się domu na który tak bardzo zasługiwał.

Dla mnie jego wolontariusza, jest to bardzo ważne, bo Hektor był dla mnie bardzo ważnym psem, z którego odejściem trudno jest się pogodzić.

Za wszystkie wpłaty z góry bardzo dziękuję.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
451 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Waldemar Kessler - awatar

Waldemar Kessler

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Pyrka Perkowska - awatar
Anna Pyrka Perkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dorota Mańka - awatar
Dorota Mańka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta - awatar
Marta
10
Magdalena Rosłon - awatar
Magdalena Rosłon
10
Judyta - awatar
Judyta
20
Agnieszka Siedlecka - awatar
Agnieszka Siedlecka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij