Przedłuż życie Abbasa

10 315 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 103 osoby
Ewelina Czopko - awatar

Ewelina Czopko

Organizator zbiórki

Poznajcie mojego szwagra:

 Ghulam Abbas Amiri, 43- letni mężczyzna, kochający mąż, niesamowity ojciec dwójki dzieci oraz przyjaciel każdego, kto go spotkał.

Wszystko zaczęło się rok temu, gdy zaczął mieć trudności z chodzeniem i zachowaniem równowagi.

Po różnych kontrolach i badaniach (5 badań MRI, procedura nakłucia lędźwiowego, mnóstwo badań krwi itp.) w październiku 2018 zdiagnozowano u Abbas’a chorobę neuronów motorycznych- MND (stwardnienie zanikowe boczne). MND to nazwa grupy chorób, w których neurony ruchowe ulegają degeneracji i umierają.

Choroba ta wpływa na mózg i nerwy. Powoduje osłabienie organizmu i z czasem się pogarsza.

Jest to śmiertelna choroba, która znacznie skraca długość życia. Nie ma również lekarstwa, które spowoduje wyleczenie organizmu.

Istnieją jednak zabiegi, które łagodzą objawy oraz przedłużają życie.

Z powodu choroby mój szwagier stracił pracę, a jego żona naturalnie stała się pełnoetatowym opiekunem. Niestety ich budżet na walkę o życie stał się bardzo ograniczony.

PLAN: 
Pomóż nam zebrać fundusze w wysokości 20 tys PLN na Abbasa i jego żonę. Kwota zostanie przeznaczona na wyjazd do Indii (Apollo Clinic w Delhi), gdzie będzie poddawany intensywnej 4-tygodniowej terapii, w tym stosowaniu leku Endaravone, intensywnej fizjoterapii i rehabilitacji.

Wskaźnik skuteczności tego leczenia jest wysoki!

POMÓŻ NAM PRZEDŁUŻYĆ JEGO ŻYCIE - dla jego małych dzieci, rodziny i przyjaciół. Wspomóż walkę i spraw, aby dzieci nie straciły swojego ojca, którego tak bardzo potrzebują. Przedłużmy ich wspomnienia i radość z posiadania kompletnej rodziny.

Show SUPPORT, spread the LOVE and SHARE PLEASE!

Wszelkie dodatkowe fundusze zostaną przekazane na rehabilitację oraz dla dzieci Abbasa

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Bitcoin Feniks - awatar

  Bitcoin Feniks

  10.08.2019
  10.08.2019

  Pozdrowienia od społeczności Bitcoin Feniks z Patronite ;-)

  • Ewelina Czopko - awatar

   Ewelina Czopko - Organizator zbiórki

   19.08.2019
   19.08.2019

   Bardzo dziękuję za przekazaną pomoc! Jest mi niezmiernie miło. Wszystkiego dobrego dla całej społeczności!

 • Monika Świderska - awatar

  Monika Świderska

  23.07.2019
  23.07.2019

  Mocno trzymam kciuki powodzenia!!!

  • Ewelina Czopko - awatar

   Ewelina Czopko - Organizator zbiórki

   23.07.2019
   23.07.2019

   Dziękuję Moniczko oraz dziękuję za wsparcie :)

 • Za ciastka - awatar

  Za ciastka

  11.07.2019
  11.07.2019

  Powodzenia, słońce!

  • Ewelina Czopko - awatar

   Ewelina Czopko - Organizator zbiórki

   12.07.2019
   12.07.2019

   Dziękuję ślicznie oraz dziękuję za wsparcie :)

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  10.07.2019
  10.07.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Craftware Kiermasz Łódź - awatar

  Craftware Kiermasz Łódź

  10.07.2019
  10.07.2019

  Kiermasz Charytatywny Łódź

10 315 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 103 osoby
Ewelina Czopko - awatar

Ewelina Czopko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 103

Wujek Bogdan - awatar
Wujek Bogdan
200
Monika i Mateusz - awatar
Monika i Mateusz
100
Kasia - kiermasz Craftware - awatar
Kasia - kiermasz Craftware
30
Bitcoin Feniks - awatar
Bitcoin Feniks
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Świderska - awatar
Monika Świderska
50
ciocia Iwonka z Moniką i rodziną - awatar
ciocia Iwonka z Moniką i rodziną
100
Beata - awatar
Beata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij