Zbiórka STOP UBÓSTWU-Samochód Gstr. FOOD - miniaturka zdjęcia

STOP UBÓSTWU-Samochód Gstr. FOOD Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka STOP UBÓSTWU-Samochód Gstr. FOOD - zdjęcie główne

STOP UBÓSTWU-Samochód Gstr. FOOD

20 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Janusz Fraczek - awatar

Janusz Fraczek

Organizator zbiórki

Jestem założycielem  Fundacji Formax Helping Hands- powstałej na mojej kilkuletniej pracy wolontaryjnej w Londynie i własnej Firmy Społecznej zarejestrowanej w Londynie...a w Polsce od lipca 2016r jako Fundacji Formax Helping Hands.

Celem Fundacji jest: Przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i Pomoc Żywnościowa Ubogim. Od 18 paźądziernika 2016 do 21grudnia 2016r. - Fundacja wydała w ramach PO PŻ      1500kg żywności , 1500 paczek ale jest to kropla w morzu potrzeb, jeść trzeba codziennie a nie tylko okazjonalnie.

Jedną z form pomocy ubogim w Londynie było wydawanie jedzenia z autobusu gastronomicznego i to jest na dzień dzisiejszy marzeniem Fundacji by codziennie wydać ciepły posiłek dla najuboższych z tereny Gminy Pszczyna.

Obecnie wystąpiłem z wnioskim do Sądu o rejestrację:

Podhalańsko-Śląskiego Banku Żywności- dalszy etap pod hasłem STOP UBÓSTWU i przeciwdziałania marnotrawstwu  żywności.

Obecnie chciałbym zakupić samochód gastronomiczny tak by codziennie wydać ciepły posiłek ubogim.

Fundacja organizuje zbiórkę żywności z magazynów logistycznych..., która przekazywana jest do DPS, Domu Dziecka...ale można szerzej dla najuboższych!!!

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup samochodu gastronomicznego!

Pomoc jest bardzo znacząca, bo obecnie Urząd Miasta, dla którego w Gminie organizuje Pomoc Żywnościową nie ma na ten cel środków nawet w postaci Małego Grantu, o który zabiegam od początku roku.

Za okazana pomoc nie tylko ja bedę wdzięczny ale 500 osób, którym w tej chwili pomagam a dalszych 200 czeka na wsparcie, a których nie moge ując w planach Pomocy Żywnościowej na rok 2017 z uwagi na brak środków na ten cel.Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Janusz Fraczek - awatar

Janusz Fraczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij