Zbiórka Dla Henia, dokończenie leczenia - zdjęcie główne

Dla Henia, dokończenie leczenia

6 290 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Mendyka - awatar

Jolanta Mendyka

Organizator zbiórki

Nasz Henio, potrzebuje jeszcze naszej pomocy. 


Bardzo dziekuję w imieniu Henia i nas wszystkich, zaangażowanych uczuciowo w ratowanie staruszka Henia za wszystkie wpłaty. Szczerze przerosły one wszelkie oczekiwania, jednak i stan zdrowia Henia  przerósł nasze wyobrażenia. Nikt nie spodziewał się, że Henio będzie miał tyle zaraźliwych chorób i będzie musiał być izolowany. Na stronie Bulldogi&Spółka zamieszczone jest rozliczenie każdej złotówki wydanej na Henia. Każda wypłata będzie również rozliczona.

Za pieniądze zebrane, zakupione zostają leki, opłacani weterynarze, badania, zamieszkanie itp. utrzymanie Henia tj. jedzenie, koce, pranie i opiekę opłacają już jego nowe mama i babcia.

Jeżeli możesz ......prosimy o pomoc, każde 5-10 zł to wielka rzecz dla tego buldożka.

poniżej zdjęcia stanu skóry, zdrowieje nam Henio, ale jeszcze wiele leczenia przed nim :(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Tekla - awatar

  Tekla

  03.05.19
  03.05.19

  Zdrówka kochanie

 • Bea Bella - awatar

  Bea Bella

  01.05.19
  01.05.19

  Prosimy dobre dusze o wsparcie dla biednego, kochanego Henia!

 • Happy Lola - awatar

  Happy Lola

  01.05.19
  01.05.19

  Zdrówka od Loli

 • Joanna - awatar

  Joanna

  01.05.19
  01.05.19

  Dużo zdrówka Heniulku!

 • Kasia i Homer - awatar

  Kasia i Homer

  01.05.19
  01.05.19

  Życzymy Ci wraz z moim mopsim kompanem dużo zdrówka Heniulku❤️!

6 290 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Mendyka - awatar

Jolanta Mendyka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 116

Agnieszka Wyszkowska - awatar
Agnieszka Wyszkowska
20
Bubu i Klopsik - awatar
Bubu i Klopsik
50
Lola i Gruby - awatar
Lola i Gruby
50
Tekla - awatar
Tekla
20
Agnieszka Majka - awatar
Agnieszka Majka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin - awatar
Marcin
45
Bea Bella - awatar
Bea Bella
40
Karolina - awatar
Karolina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij