Zbiórka leczenie i rehabilitacja Misi - miniaturka zdjęcia

leczenie i rehabilitacja Misi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka leczenie i rehabilitacja Misi - zdjęcie główne

leczenie i rehabilitacja Misi

0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Elżbieta Ryńska - awatar

Elżbieta Ryńska

Organizator zbiórki

Misia ma 12 lat. Urodziła się z wadą serca. Cierpi też na skoliozę kardiogenną. Przeszła już 5 zabiegów operacyjnych, a czeka ją jeszcze min 4.  Jej kręgosłup jest usztywniony 4 tytanowymi prętami. Pręty pozostaną już na zawsze. Ogranicza to zdolność ruchową dziecka ale jest jedyną metodą walki z chorobą. Niestety powoduje to również, że kręgosłup nie rośnie, dlatego potrzebne są kolejne operacje. Misia wymaga systematycznej rehabilitacji, miesięczny koszt leczenia to ok. 2,5 tys. zł. Jest podopieczną Fundacji z uśmiechem w Kielcach. Jej historia jest opisana na stronie fundacji w zakładce podopieczni- Michalina Ryńska. Bardzo proszę o wsparcie finansowe leczenia mojej córci, zmaga się z silnym bólem pleców, ogromnym lękiem o życie i o to, ze kiedyś może przestać chodzić. Rehabilitacja jest bardzo potrzebna. Wszystkim z całego serca dziękuję

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Elżbieta Ryńska - awatar

Elżbieta Ryńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij