Zbiórka Pomożcie w zebraniu na in vitro - miniaturka zdjęcia

Pomożcie w zebraniu na in vitro Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomożcie w zebraniu na in vitro - zdjęcie główne

Pomożcie w zebraniu na in vitro

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kalina Maris - awatar

Kalina Maris

Organizator zbiórki

Witam

Wraz z mężem od ponad 8 lat staramy się o dziecko. Niestety nasza droga nie jest łatwa.

Przebadaliśmy się oboje od góry do dołu . Przyjęliśmy oboje gromadę leków które miały nam pomóc. Niestety do tej pory nigdy się nie udało.

W 2017 podeszliśmy do inseminacji z myślą że się uda. Niestety 4 podejścia nie dały rezultatu. 

Na początku 2018r. Podeszliśmy do in vitro. Oboje byliśmy pełnej nadzieji. Wszystko szło jak naj lepiej. 

Doszło do punkcji. Pobrali 14 jajeczek w tym 9 zdrowych. Tego samego dnia 3 umarło . Zostało zapłodnionych 6 jajeczek gdzie 4 prawidłowo. Byłam pewna że już teraz się na pewno uda. No ale niestety drugiego dnia zmarło kolejne dwa jajeczka a trzeciego dnia od punkcji nie było już nic. 😒

Embriolog stwierdził że to jest prawdopodobnie u nas problem. Do zapłodnienia dochodzi ale jajeczko nie dociera do macicy żywe .

Jedynym ratunkiem jest kolejne podejście do in vitro specjalna metodą która ma na celu utrzymanie jajeczka przy życiu by mogło dotrwać żyw do 5 dnia.

Niestety przy pierwszym podejściu do in vitro nasze finanse się skończyły . Stąd prośba moja na portalu pomagam.pl o pomoc finansową.

Liczę na waszą pomoc 😪

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kalina Maris - awatar

Kalina Maris

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij