Zbiórka Pomożcie w zebraniu na in vitro - miniaturka zdjęcia

Pomożcie w zebraniu na in vitro

Zbiórka Pomożcie w zebraniu na in vitro - zdjęcie główne

Pomożcie w zebraniu na in vitro

0 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Kalina Maris - awatar

Kalina Maris

Organizator zbiórki

Witam

Wraz z mężem od ponad 8 lat staramy się o dziecko. Niestety nasza droga nie jest łatwa.

Przebadaliśmy się oboje od góry do dołu . Przyjęliśmy oboje gromadę leków które miały nam pomóc. Niestety do tej pory nigdy się nie udało.

W 2017 podeszliśmy do inseminacji z myślą że się uda. Niestety 4 podejścia nie dały rezultatu. 

Na początku 2018r. Podeszliśmy do in vitro. Oboje byliśmy pełnej nadzieji. Wszystko szło jak naj lepiej. 

Doszło do punkcji. Pobrali 14 jajeczek w tym 9 zdrowych. Tego samego dnia 3 umarło . Zostało zapłodnionych 6 jajeczek gdzie 4 prawidłowo. Byłam pewna że już teraz się na pewno uda. No ale niestety drugiego dnia zmarło kolejne dwa jajeczka a trzeciego dnia od punkcji nie było już nic. 😒

Embriolog stwierdził że to jest prawdopodobnie u nas problem. Do zapłodnienia dochodzi ale jajeczko nie dociera do macicy żywe .

Jedynym ratunkiem jest kolejne podejście do in vitro specjalna metodą która ma na celu utrzymanie jajeczka przy życiu by mogło dotrwać żyw do 5 dnia.

Niestety przy pierwszym podejściu do in vitro nasze finanse się skończyły . Stąd prośba moja na portalu pomagam.pl o pomoc finansową.

Liczę na waszą pomoc 😪

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Kalina Maris - awatar

Kalina Maris

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij