Zbiórka Delfinoterapia dla Remika - zdjęcie główne

Delfinoterapia dla Remika

960 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Piekar - awatar

Dorota Piekar

Organizator zbiórki

Remik to 9-letni chłopiec, który ma jedno marzenie - BYĆ JAK INNI -pokonać AUTYZM. Remik jest podopiecznym Fundacji Dzieciom"Zdążyć z Pomocą" i tutaj gromadzi pieniążki na Delfinoterapie , która może poprawić jego funkcjonowanie.Potrzebujemy Waszej pomocy,aby Remik mógł pojechać na turnus rehabilitacyjny z delfinoterapią.Bardzo prosimy wszystkich dobrych ludzi o wsparcie finansowe ❤❤❤


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dorota Piekar - awatar

  Dorota Piekar

  23.05.2020
  23.05.2020

  Remik jest dzieckiem autystycznym.Jest bardzo pogodnym i usmiechnietym chłopcem. Autyzm u Niego objawia się ogromną nadpobudliwościa i ruchliwośćią, zaburzeniami sensorycznymi oraz zachowaniem agresywnym. Remik wymaga stałej opieki w związku ze znacznie ograniczona możliwością samodzielnej egzystencji.
  Życie z autyzmem to bardzo ciężka praca zarówno dla nas jako rodziców, jak i dla samego Remika.
  Potrzebujemy Waszej pomocy, aby Remik mógł pojechać na turnusy rehabilitacyjne które pozwolą mu na samodzielność, na lepsze funkcjonowanie każdego dnia.
  Gorąco prosimy Państwa o wsparcie finansowe dla Remika. Będziemy wdzięczni za okazana pomoc.
  Rodzice.

  Zdjęcie aktualizacji 49 975

960 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Piekar - awatar

Dorota Piekar

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iga Ślusarczyk - awatar
Iga Ślusarczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grzegorz - awatar
Grzegorz
50
Kocham cie - awatar
Kocham cie
40
Pinkasy - awatar
Pinkasy
50
Siostra - awatar
Siostra
180
Ania - awatar
Ania
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij