Zbiórka Delfinoterapia dla Remika - miniaturka zdjęcia

Delfinoterapia dla Remika

Zbiórka Delfinoterapia dla Remika - zdjęcie główne

Delfinoterapia dla Remika

960 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Piekar - awatar

Dorota Piekar

Organizator zbiórki

Remik to 9-letni chłopiec, który ma jedno marzenie - BYĆ JAK INNI -pokonać AUTYZM. Remik jest podopiecznym Fundacji Dzieciom"Zdążyć z Pomocą" i tutaj gromadzi pieniążki na Delfinoterapie , która może poprawić jego funkcjonowanie.Potrzebujemy Waszej pomocy,aby Remik mógł pojechać na turnus rehabilitacyjny z delfinoterapią.Bardzo prosimy wszystkich dobrych ludzi o wsparcie finansowe ❤❤❤


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dorota Piekar - awatar

  Dorota Piekar

  23.05.20
  23.05.20

  Remik jest dzieckiem autystycznym.Jest bardzo pogodnym i usmiechnietym chłopcem. Autyzm u Niego objawia się ogromną nadpobudliwościa i ruchliwośćią, zaburzeniami sensorycznymi oraz zachowaniem agresywnym. Remik wymaga stałej opieki w związku ze znacznie ograniczona możliwością samodzielnej egzystencji. Życie z autyzmem to bardzo ciężka praca zarówno dla nas jako rodziców, jak i dla samego Remika. Potrzebujemy Waszej pomocy, aby Remik mógł pojechać na turnusy rehabilitacyjne które pozwolą mu na samodzielność, na lepsze funkcjonowanie każdego dnia. Gorąco prosimy Państwa o wsparcie finansowe dla Remika. Będziemy wdzięczni za okazana pomoc. Rodzice.

  Zdjęcie aktualizacji 49 975

960 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Piekar - awatar

Dorota Piekar

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iga Ślusarczyk - awatar
Iga Ślusarczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grzegorz - awatar
Grzegorz
50
Kocham cie - awatar
Kocham cie
40
Pinkasy - awatar
Pinkasy
50
Siostra - awatar
Siostra
180
Ania - awatar
Ania
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij