Zbiórka Walka Oskarka - zdjęcie główne

Walka Oskarka

1 zł  z 61 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Koziel - awatar

Monika Koziel

Organizator zbiórki

Oskar walczy z autoimmunologicznym zapaleniem mózgu, Pomocy❗️

Nasz  synek urodził się zupełnie zdrowy. Dostał 10 punktów, rozwijał się fantastycznie. Tak było do ukończenia przez niego drugiego roku życia.

Po kilku latach i wielu pobytach w szpitalach stwierdzono u Oskarka autoimmunologiczne zapalenie mózgu - PANDAS.

Całkowity  zanik mowy, opóźnienie w rozwoju, zaburzenia motoryczne i sensoryczne, tiki, zaburzenia odżywiania, niestabilność emocjonalna, agresja to tylko część objawów jakie daje u Oskarka ta choroba. Synek był leczony w Polsce, na Ukrainie oraz w USA. Obecnie po wielu konsultacjach w Europie i  USA, Oskar został poddany leczeniu zabiegami plazmaferezy oraz immunoglobulinami.

Choroba Oskarka jest wynikiem źle ukierunkowanej odpowiedzi immunologicznej. Jego organizm podczas infekcji, zamiast wirusów i bakterii, atakuje różne obszary mózgu co powoduje zaburzenia funkcjonowań neurologicznych.

Brak leczenia powoduje trwałe uszkodzenie mózgu, uniemożliwiając wykonywanie zwykłych czynności, uniemożliwiając normalne życie! Gdy już znamy przyczynę, mamy plan to musimy działać dalej! jak najszybciej!

Wszystko po to, aby nasz syn po długich latach bólu i cierpienia otrzymał najlepszą dla niego pomoc.

U Oskarka zdiagnozowano autoimmunologiczne zapalenie mózgu, niestety dopiero po ponad 4 latach błędnych diagnoz. Ta neurodegeneracyjna choroba sprawia, że układ odpornościowy Synka nie działa prawidłowo i produkuje przeciwciała, które atakują neurony. Każda infekcja powoduje nasilenie choroby.Można powstrzymać tą podstępną chorobę jedynie poprzez bardzo kosztowne leczenie.

Bez leczenia mózg powoli bedzie obumieral !!!

Program lekowy w Polsce jest tak rygorystycznie zawyżony, iż pozyskanie refundacji jest praktycznie niemożliwe dla dzieci i dorosłych z PANDAS.

Leczenie wymaga ciągłych nieprzerwanych działań wiążących się z ogromnymi kosztami. Każda złotówka jest na wagę złota, tylko dzięki Państwa wsparciu możemy kontynuować walkę o zdrowie Oskarka. Bez Was nam się nie uda. Po raz kolejny zwracamy się z prośbą o wsparcie dobrych ludzi. Synek potrzebuje kontynuacji zabiegow plazmaferezy oraz podazy immunoglobulin.

Pomóż w walce o życie naszego ukochanego synka, Rodzice Oskara.

1 zł  z 61 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Koziel - awatar

Monika Koziel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij