
Cześć!
Zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie w bardzo trudnej dla mnie sytuacji. Od dłuższego czasu zmagam się z silnym bólem spowodowanym przez piątkę. Okazało sie, ze zostala zle zrobiona i musze zrobic ja ponownie kanałowo ale pod mikroskopem. Niestety, koszty zabiegu stomatologicznego przekraczają moje obecne możliwości finansowe. Pracuje, ale też wynajmuje mieszkanie, a koszty są coraz wyższe... poprostu mnie nie stać, a nie chce wyrywać zęba.
Proszę Was o pomoc bol jest okropny. Nie mam.juz sily....
Każda złotówka przybliża mnie do ulgi i powrotu do normalnego życia bez bólu. Jeśli nie możesz pomóc finansowo – udostępnienie zbiórki również będzie dla mnie ogromnym wsparciem. Dziękuję z całego serca za każdą pomoc!
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!