Zbiórka uruchomienie produkcji - miniaturka zdjęcia

uruchomienie produkcji

Zbiórka uruchomienie produkcji - zdjęcie główne

uruchomienie produkcji

0 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Marcin Bugiera - awatar

Marcin Bugiera

Organizator zbiórki

Witajcie!

Czas epidemii jest dla nas trudny, bo żyjemy w dużym obciążeniu. Z jednej strony obawiamy się, że zachorujemy lub ktoś z naszych bliskich zachoruje. Z drugiej strony boimy się, jak będzie wyglądać nasza przyszłość i czy nasz biznes przerwa ten trudny okres...

”Nie pozwolę Ci się zamknąć” czyli jak możesz pomóc mikroprzedsiębiorcom?

Akcja Krajowej Izby Gospodarczej opiera się na systemie zaliczek na poczet usług i produktów zakupionych w przyszłości. Wychodzi naprzeciw najbardziej narażonej grupie – mikroprzedsiębiorców. 

Jesteśmy młodym, pełnym zapału i kreatywnych pomysłów zespołem programistów i postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i wspomóc właśnie mikroprzedsiębiorców takich jak Ty i My!

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych, responsywnych stron internetowych oraz projektowaniem graficznym.

Przed COVID-19 udało nam się również zakupić profesjonalną maszynę offsetową, dzięki której planujemy rozszerzyć zakres oferowanych usług o druk ulotek, wizytówek, kart... by to zrobić potrzebujemy Waszego wsparcia!


NADPŁAĆ PRZYSZŁĄ USŁUGĘ

Każdy, kto zdecyduje się nas wesprzeć i pomoże tym samym zrealizować nasz Cel może liczyć na nasze wsparcie w tym w czym jesteśmy najlepsi!


Jesteś KOSMETYCZKĄ, prowadzisz salon urody / SPA ?

wpłać 100 PLN

Uruchomimy Ci profesjonalną, responsywną (dostosowaną do urządzeń mobilnych) stronę internetową wraz z systemem rezerwacji wizyt on-line, kalendarzem i płatnościami on-line oraz umieścimy ją w tworzonej przez nas platformie przeznaczonej wyłącznie dla kosmetyczek - kosmetyczki.pl

wpłać 200 PLN

A dodatkowo po osiągnięciu przez nas Celu i uruchomieniu drukarni otrzymasz od nas 1000 profesjonalnie zaprojektowanych wizytówek lub kart lojalnościowych / rabatowych dla Twoich klientów


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Marcin Bugiera - awatar

Marcin Bugiera

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij