Zbiórka Osuszacze dla zalanego Chersonia - miniaturka zdjęcia

Osuszacze dla zalanego Chersonia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Osuszacze dla zalanego Chersonia - zdjęcie główne

Osuszacze dla zalanego Chersonia

29 494 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 291 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Kowalówka - awatar

Michał Kowalówka

Organizator zbiórki

Zapora w Nowej Kachowce i stacja hydroelektryczna zostały w barbarzyńskim amoku zniszczone przez Rosjan. Wywołało to falę powodziową, która płynąc w dół Dniepru, zagroziła kilkudziesięciu ukraińskim miejscowościom, zarówno na zachodnim brzegu rzeki, jak i na wschodnim. Katastrofa ma gigantyczne rozmiary. Straty są niewyobrażalne.


Chcemy w przyszłym tygodniu pojechać do Chersonia i pomóc mieszkańcom oraz wolontariuszom walczyć z żywiołem. Potrzebny jest sprzęt: przede wszystkim przemysłowe osuszacze (koszt to około 2000 zł za jedną szt., kupimy kilka). Planujemy też zawieźć żywność, środki medyczne i trochę ubrań - wiele osób straciło cały swój dobytek!  (musimy, rzecz jasna, opłacić również paliwo)

 --------------------------------------------------


Od początku inwazji wysłaliśmy już tony sprzętu i żywności na front: 12 dużych transportów. Opatrunki, termowizja, leki, hełmy, kamizelki, paliwo - ostatnio także drony. Dzięki Waszej hojności możemy ratować życia. Ocaliliśmy już co najmniej kilkudziesięciu żołnierzy i terytorialsów, a innym zapewniliśmy godne warunki służby (higiena, leki, obuwie).


Nawiązaliśmy współpracę z PCK, stowarzyszeniem Szkoły Dla Pokoju, lokalnymi ukraińskimi aktywistami i aktywistkami oraz szeregiem polskich dziennikarzy. Pomagamy naszym busem w rozwożeniu rzeczy z magazynu PCK. Zostawiamy paczki z lekami i jedzeniem  w obwodzie chersońskim, charkowskim, winnickim. Ostatnio jesienią pomogliśmy też zapasami i gotówką dzieciakom z sierocińca w Żurawnie.


Michał, Karina, Maks, Ania, Tatiana.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • A.B. - awatar

    A.B.

    15.06.2023
    15.06.2023

    Oby dobrze służyły...

29 494 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 291 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Kowalówka - awatar

Michał Kowalówka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 291

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Tomasz Gajek - awatar
Tomasz Gajek
1 000
Mikołaj Głybin - awatar
Mikołaj Głybin
300
Tomek - awatar
Tomek
100
Dorota - awatar
Dorota
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
A.B. - awatar
A.B.
45
Sławuta Agata - awatar
Sławuta Agata
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij