Zbiórka POMOCY! mój pies ma nowotwór - miniaturka zdjęcia

POMOCY! mój pies ma nowotwór Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka POMOCY! mój pies ma nowotwór - zdjęcie główne

POMOCY! mój pies ma nowotwór

15 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kama Grzelczak - awatar

Kama Grzelczak

Organizator zbiórki

Cześć! 

Mam na imię Kamila i niedawno u mojej kochanej psiej seniorki Belli wykryto guzy na listwach mlecznych. 

Bellę adoptowałam dwa lata temu. Ostatnio moja mama wykryła zgrubienie na sutku. Nowotwór. Diagnoza zwaliła mnie z nóg. Po zrobieniu badań okazało się, że nie ma przeciwwskazań do operacji. Brzmi super! Ale chwile po tym zasypały mnie niespodziewane wydatki, których (choć bardzo bym chciała) nie mogłam odłożyć na później. 

Bella powinna mieć przeprowadzone dwa zabiegi-usunięcie obu listew poniewaz guzy są rozsiane. Do tego dochodzi koszt ponownych badań, ponieważ są one ważne tylko miesiąc. 


Proszę, pomóżcie mi ratować moją kochaną psinkę! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Magda - awatar

  Magda

  26.07.2019
  26.07.2019

  Trzymaj się psinko

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.07.2019
  26.07.2019

  Powodzenia!

15 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kama Grzelczak - awatar

Kama Grzelczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Magda - awatar
Magda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij