Zbiórka Rozwój kultury Hip Hop- Rzeszów - miniaturka zdjęcia

Rozwój kultury Hip Hop- Rzeszów

Zbiórka Rozwój kultury Hip Hop- Rzeszów - zdjęcie główne

Rozwój kultury Hip Hop- Rzeszów

161 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Piotrek Fijak - awatar

Piotrek Fijak

Organizator zbiórki

Siemanko!

Fajnie że zajrzeliście na naszą zrzutkę!
Jesteśmy Rzeszowskim Stowarzyszeniem Tańca Ulicznego i zajmujemy się głównie rozpowszechnianiem pozytywnych wartości kultury Hip Hop wśród dzieci i młodzieży.

W czasach gdzie coraz trudniej o budujące autorytety, proponujemy lekarstwo w postaci kultury Hip Hop.
,,Peace, love, unity and having fun"- czyli pokój, miłość, jedność i dobra zabawa to hasło przewodnie naszych działań.
Wartości te przekazujemy głównie w tańcu, ale również w innych postaciach- takich jak muzyka, graffiti, panele dyskusyjne- oraz w naszych postawach.

Zajmujemy się organizacją jamów tanecznych, warsztatów, zawodów a nawet współorganizacją większych festiwali (min. Hip Hop Quest, Battle of the South, Bitwa o Wschód), jamów charytatywnych (np. Świateczny jam dla Fundacji Twoja Pasja, Tancerze Dzieciom) lub jeśli uda się uzyskać dofinansowanie projektów społecznych (Hip Hop Łączy, Popularyzacja i Rozwój Tańca Ulicznego na Podkarpaciu).

Zebraną kwotę planujemy w całości przeznaczyć na cele statutowe naszego stowarzyszenia, min:

- organizację cyklicznych jamów tanecznych dla najmłodszych
- organizację warsztatów tanecznych
- zakup sprzętu dla podopiecznych (czapki i rękawiczki do kręcenia się, tematyczne książki)
- organizację sesji treningowych na których trenerzy wolontariacko będą dzielić się swoją wiedzą
- księgowość

Zachęcamy do obserwowania naszych poczynań na bieżąco na naszym fanpage'u w mediach społecznościowych!
Za każdą wpłatę, nawet za złotówkę, będziemy wdzięczni i tylko umocni nas to w przekonaniu że można w Polsce robić fajne, pozytywne rzeczy i pokazać dzieciakom i nowemu młodemu pokoleniu że można sięgnąć poza szarą rzeczywistość!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Piotrek Fijak - awatar

    Piotrek Fijak

    16.06.19
    16.06.19

    Dziękujemy za wszystkie wpłaty, będziemy na bieżąco informować o postępach i o naszych działaniach! Dzięki wam możemy działać dla lokalnych dzieci i młodzieży i przekazać im wartości kultury Hip hop!

161 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Piotrek Fijak - awatar

Piotrek Fijak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał - awatar
Michał
100
Szalony Mlody - awatar
Szalony Mlody
20
Bboy - awatar
Bboy
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij