Zbiórka Kot we wnykach - zdjęcie główne

Kot we wnykach

2 624 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Nalepka - awatar

Marlena Nalepka

Organizator zbiórki

Jestem zwykłą kobietą. Nie umiem żyć tylko dla siebie. Działam na wielu płaszczyznach. Jedną z form pomocy jest działanie w Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami O/Włocławek. Zbieram pieniądza na leczenia kota uwolnionego z wnyków na ogródkach działkowych. Wnyki prawie odebrały mu życie. Cienki drut na linii miednicy przecinał go. Brud, ropa, krew.. Oszalały z bólu. Niewyobrażalne cierpienie. Kot jest już po operacji, zaopatrzony weterynaryjnie, teraz jest na kwarantannie pooperacyjnej. Koszty leczenia są znaczne. Jednak życie to życie. Dlatego był operowany. Kot został uratowany ale została do opłacenia faktura (a to jeszcze nie koniec). My dbamy o niego teraz, chcemy wynagrodzić cierpienie i ból zadany ludzką ręką. Sami nie damy rady otoczyć opieką każdej potrzebującej istoty. Chcę nadal wierzyć w ludzi. Każdy, nawet drobny gest wiele znaczy. Nie mogę się zatrzymać w połowie drogi i dlatego proszę o pomoc. Będę wdzięczna za każdy datek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Krystian M - awatar

  Krystian M

  21.01.2023
  21.01.2023

  Powodzenia dla kotka☻

 • Elzbieta Garncarek - awatar

  Elzbieta Garncarek

  22.06.2022
  22.06.2022

  Prowodzenia❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.05.2022
  14.05.2022

  BLAGAM BLAGAM BLAGAM. MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • Dorota Karnia - awatar

  Dorota Karnia

  01.03.2017
  01.03.2017

  Przykre ,że z powodu bezmyślności ludzi cierpią zwierzęta.

 • Aga M. - awatar

  Aga M.

  01.03.2017
  01.03.2017

  Zdrowia dla koteła, szacunek wielki dla Marleny! <3

2 624 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Nalepka - awatar

Marlena Nalepka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 101

Mateusz - awatar
Mateusz
20
Kate - awatar
Kate
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Radek - awatar
Radek
20
Krystian M - awatar
Krystian M
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij