Zbiórka Na Ratunek Harcerzom!!! <3 - zdjęcie główne

Na Ratunek Harcerzom!!! <3

1 060 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Hufiec Kielce - Powiat Kielce - Powiat - awatar

Hufiec Kielce - Powiat Kielce - Powiat

Organizator zbiórki

Czuwaj!!

Jesteśmy harcerzami z Hufca Kielce - Powiat Chorągwi Kieleckiej. 

Od 1997 r działamy na terenie powiatu kieleckiego i od 21 lat organizujemy Zloty Hufca Kielce- Powiat na terenie miasta i gminy Suchedniów, gdzie stacjonujemy na bazie przy ul. Bodzentyńskiej. 

Tam też organizowane są zbiórki drużyn, a nawet ogólnopolskie eventy. Co roku udostępniamy miejsce noclegowe oraz zaplecze sanitarne dla pielgrzymów na Jasną Górę.

Niestety z biegiem czasu obiekt ulega rozpadowi i zawaleniu, gdzie my jako harcerze nie mamy miejsca na nasze spotkania, nauki, rozwijanie naszych zainteresowań, schronu na nasze rzeczy programowe oraz sprzęt biwakowy.

Niestety, nasz budynek sanitarny uległ zniszczeniu.Był eksploatowany, ale bez wykonywania remontu. Przewody elektryczne i hydraulika są dość mocno uszkodzone.  Przepisy BHP nie pozwalają na to, abyśmy mogli udostępniać go do użytku naszym harcerzom jak i ludziom, którzy chcieliby skorzystać z naszej bazy.

Dlatego prosimy was wszystkich o przekazanie nawet 1 grosza na zbiórkę pieniędzy. Każdy grosz zbliża nas do:

 

1.Wyremontowania budynku sanitarnego

( Zmianę instalacji elektrycznej, naprawa hydrauliki, malowanie ścian, wymiana drzwi, wyremontowanie kabin prysznicowych, wymiana muszli klozetowych oraz pisuarów)

2. Wyremontowania miejsca na przechowywanie i zabezpieczenie naszego sprzętu

( Malowanie ścian, wymiana starych półek, instalacja elektryczna)

3. Stworzenia bezpiecznego miejsce dla wszystkich osób, które będą się kształcić i realizować swoje pasje.

( Wyrównanie terenu ,na którym stawiamy namioty i organizujemy miejsca na zajęcia i kształcenie harcerzy)

4. Chcielibyśmy również przygotować miejsce na tzw. kuchnie polową, gdzie każdy miałby możliwość przygotowania posiłku oraz przygotować kubek ciepłej “herbaty z szyszek" ( Bo jak wszyscy harcerze wiemy, najlepsza herbata jest zrobiona z sosnowych szyszek :D).

5. Wyrównania terenu na ognisko gdzie spędzamy czas razem nawet w 200 osób, gdzie śpiewamy, gramy na instrumentach, opowiadamy sobie historie i wspomnienia a także organizujemy naszym harcerzom niespotykane emocje. (Ważne w życiu każdego harcerza jest Przyrzeczenie, nadanie Watry Wędrowniczej czy Ognisko Obrzędowe).

 

Zdjęcia stanu technicznego naszej bazy możecie zobaczyć w linku poniżej:

https://drive.google.com/drive/folders/1VZWaqUVp_n5hlg4WMQvEgqRHzfP9zk2D?usp=sharing

Mamy nadzieję, że uda się nam razem z Wami uzbierać potrzebną sumę pieniędzy. Wierzymy w to, że uda się nam stworzyć bezpieczne i komfortowe miejsca dla rozwoju harcerzy jak i miejsce dla dobrego wypoczynku i wspaniałych wspomnień. Dziękujemy za Waszą każdą cegiełkę na odbudowanie naszej bazy. Wierzymy że wszyscy spotkamy się na harcerskim szlaku.

*Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście.

-Robert Baden-Powell

* Celem wychowania skautowego jest podniesienie poziomu przyszłych, obywateli, szczególnie pod względem charakteru i zdrowia; zastąpienie samolubstwa służbą dla bliźnich, usprawnienie pod względem moralnym i fizycznym, aby mogli pełnić służbę bliźnim.

-Robert Baden-Powell

 

Z Harcerskim Pozdrowieniem

CZUWAJ !!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 060 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Hufiec Kielce - Powiat Kielce - Powiat - awatar

Hufiec Kielce - Powiat Kielce - Powiat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Magda - awatar
Magda
20
Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert Oroń - awatar
Robert Oroń
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Parkita - awatar
Monika Parkita
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna - awatar
Anna
50
Wiktoria Buczyńska - awatar
Wiktoria Buczyńska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij