Zbiórka Chce odpocząć ... - zdjęcie główne

Chce odpocząć ...

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Górecka Julia - awatar

Górecka Julia

Organizator zbiórki

Witam 

Nazywam się Julia mam 20 lat i jestem studentką pierwszego roku Administracji na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie . Wcześniej uczęszczałam do liceum o profilu wojskowym w Dubience . Moim marzeniem od gimnazjum była praca w służbie mundurowej wojsku bądź w straży granicznej . Niestety w klasie maturalnej uległam wypadkowi samochodowemu a dokładnie 12 lutego 2016 roku. Wraz  z grupą znajomych z klasy wybraliśmy się autem oddać krew na szczytny cel do Chełma . Nie dojechaliśmy... Nasze auto wypadło w poślizg i z naprzeciwka dostawczy samochód IVECO z dużą prędkością uderzył w moje drzwi ( pasażera z przodu ) . ROZPOZNANIE : niestabilne kompresyjne złamanie trzonu kręgu L4 z impresją odłamów kostnych na struktury kanału kręgowego , a także złamanie trzonu prawej kości ramiennej z przemieszczeniem odłamów i impresją mięśni .

ZBIEG : Repozycja i stabilizacja przeznasadowa złamania kompresyjnego trzonu kręgu L4 na poziomach L2,L3,L5 systemem Socore Nova Spine z laminektomią na poziomie złamania.

Zamknięta repozycja i stabilizacja złamania trzonu prawej kości ramiennej gwoździem  śródszpikowym.

www.lublin112.pl/grozny-wypadek-siedliszczu-wjechala-volkswagenem-iveco/


 W ciągu godziny moje życie diametralnie się zmieniło . 

Miesiące w łóżku . 

Rehabilitacja ... 

Ból kręgosłupa w odcinku krzyżowym , który odczuwam do tej pory schylając się ,chodząc a nawet leżąc . W prawej ręce mam ograniczone ruchy co też powoduje duży dyskomfort.

Przez długi okres czasu byłam załamana psychicznie. Zawsze byłam osobą aktywną ruchowo nigdy nie mogłam usiedzieć w miejscu a tu nagle takie nieszczęście. 

Posiadam także stopień niepełnosprawności Lekki.

Dzięki pomocy psychologa , rodziny i wielu przyjaciół doszłam do siebie . 

Nie poddałam się !!!

 Zdałam maturę ( dobrze ) , złożyłam papiery na studia .

Teraz mieszkam w Lublinie na stancji i studiuje a jedyne o czym  marze to oderwanie się od problemów . Chciałabym wyjechać na tydzień wakacji i odpocząć . Niestety nie mogę sobie pozwolić na to z powodu braku funduszy

Za namową przyjaciółki publikuję na tej stronie swoją prośbę do Państwa.

I z góry dziękuję za każdą złotówkę . 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Górecka Julia - awatar

Górecka Julia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij