Zbiórka Nowe życie dla Maksia - miniaturka zdjęcia

Nowe życie dla Maksia

Zbiórka Nowe życie dla Maksia - zdjęcie główne

Nowe życie dla Maksia

131 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Grel Barcik - awatar

Sylwia Grel Barcik

Organizator zbiórki

Witam serdecznie.

Maksio jest rocznym jamniczkiem, który od urodzenia ma problemy z układem pokarmowym, już od 3miesiąca życia wymiotował w chwili zjedzenia większej ilości jedzenia. Z momentem  rozwoju zaczęło  się to nasilać, piesek był osowiały, wymiotowł, miał sporadyczne biegunki, ślinotok i piana z pyszczka oraz gorączka. Po dłuższych i mozolnych badniach zdiagnozowano u Maksia WRODZONE ZESPOLENIE WROTNO OBOCZNE ZEWNĘTRZNE.

Wrodzone zespolenie wrotno oboczne to choroba genetyczna u psiaków, jest to powstanie połączenia pozwalającego na przemieszczanie się krwi bezpośrednio z żołądka, jelit, trzustki, śledziony w sposób omijający wątrobę.

Pozwala to na przemieszczanie się składników krwi wrotnej do krążenia ogólnego, w tym szkodliwych substancji, które w warunkach fizjologicznych są wychwytywane przez wątrobę i neutralizowane w niej.  W skrócie Maksia wątroba nie filtruje pokarmu, który przyjmuję i toksyny powodują zatrucie pokarmowe i powoli wyniszczają jego mały organizm. Maksio z powodu choroby jest malutki, i bardzo chudy ponieważ składniki odżywcze  nie wchłaniają się prawidłowo w organizm oraz dochodzi już co tygodniowe pogorszenie zdrowia (wymioty, piana z pyszczka) w tym spadek wagi. Aby uratować i polepszyć jego dalsze życie jest potrzebna jak najszybsza pilna i kosztowna operacja. 

Bardzo prosimy wszystkich kochających zwierzaki ludzi  o pomoc dla Maksia aby jego dalsze życie mogło się poprawić i być lepsze od teraźniejszego musi być wykonana operacja, która mu umożliwi normalne życie bez cierpienia. Koszt operacji i całkowitego leczenia po operacyjnego to około 2500zł.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Grel Barcik - awatar

  Sylwia Grel Barcik

  28.09.17
  28.09.17

  Wyniki usg Maksia. Dziś piesek został zakwalifikowany do operacji w Warszawie przy ul. Odyńca37 w Dermavet na 6listopada.

  Zdjęcie aktualizacji 8 113

131 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Grel Barcik - awatar

Sylwia Grel Barcik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ola OH - awatar
Ola OH
30
DLA PSNKI - awatar
DLA PSNKI
6
Amelia - awatar
Amelia
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Kinga - awatar
Kinga
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marzena Barcik - awatar
Marzena Barcik
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij