Sylwia Grel Barcik - awatar

Sylwia Grel Barcik

Organizator zbiórki

Witam serdecznie.

Maksio jest rocznym jamniczkiem, który od urodzenia ma problemy z układem pokarmowym, już od 3miesiąca życia wymiotował w chwili zjedzenia większej ilości jedzenia. Z momentem  rozwoju zaczęło  się to nasilać, piesek był osowiały, wymiotowł, miał sporadyczne biegunki, ślinotok i piana z pyszczka oraz gorączka. Po dłuższych i mozolnych badniach zdiagnozowano u Maksia WRODZONE ZESPOLENIE WROTNO OBOCZNE ZEWNĘTRZNE.

Wrodzone zespolenie wrotno oboczne to choroba genetyczna u psiaków, jest to powstanie połączenia pozwalającego na przemieszczanie się krwi bezpośrednio z żołądka, jelit, trzustki, śledziony w sposób omijający wątrobę.

Pozwala to na przemieszczanie się składników krwi wrotnej do krążenia ogólnego, w tym szkodliwych substancji, które w warunkach fizjologicznych są wychwytywane przez wątrobę i neutralizowane w niej.  W skrócie Maksia wątroba nie filtruje pokarmu, który przyjmuję i toksyny powodują zatrucie pokarmowe i powoli wyniszczają jego mały organizm. Maksio z powodu choroby jest malutki, i bardzo chudy ponieważ składniki odżywcze  nie wchłaniają się prawidłowo w organizm oraz dochodzi już co tygodniowe pogorszenie zdrowia (wymioty, piana z pyszczka) w tym spadek wagi. Aby uratować i polepszyć jego dalsze życie jest potrzebna jak najszybsza pilna i kosztowna operacja. 

Bardzo prosimy wszystkich kochających zwierzaki ludzi  o pomoc dla Maksia aby jego dalsze życie mogło się poprawić i być lepsze od teraźniejszego musi być wykonana operacja, która mu umożliwi normalne życie bez cierpienia. Koszt operacji i całkowitego leczenia po operacyjnego to około 2500zł.


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Sylwia Grel Barcik - awatar

  Sylwia Grel Barcik

  28.09.17
  28.09.17

  Wyniki usg Maksia. Dziś piesek został zakwalifikowany do operacji w Warszawie przy ul. Odyńca37 w Dermavet na 6listopada.

  Zdjęcie aktualności 8 113

Sylwia Grel Barcik - awatar

Sylwia Grel Barcik

Organizator zbiórki

Wpłaty - 10

Ola OH - awatar
30
Ola OH
DLA PSNKI - awatar
6
DLA PSNKI
Amelia - awatar
8
Amelia
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca
Sylwia - awatar
20
Sylwia
Kinga - awatar
10
Kinga
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Marzena Barcik - awatar
10
Marzena Barcik
Dla Maksia - awatar
1
Dla Maksia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij