Zbiórka Nowe życie dla Maksia - zdjęcie główne

Nowe życie dla Maksia

131 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Grel Barcik - awatar

Sylwia Grel Barcik

Organizator zbiórki

Witam serdecznie.

Maksio jest rocznym jamniczkiem, który od urodzenia ma problemy z układem pokarmowym, już od 3miesiąca życia wymiotował w chwili zjedzenia większej ilości jedzenia. Z momentem  rozwoju zaczęło  się to nasilać, piesek był osowiały, wymiotowł, miał sporadyczne biegunki, ślinotok i piana z pyszczka oraz gorączka. Po dłuższych i mozolnych badniach zdiagnozowano u Maksia WRODZONE ZESPOLENIE WROTNO OBOCZNE ZEWNĘTRZNE.

Wrodzone zespolenie wrotno oboczne to choroba genetyczna u psiaków, jest to powstanie połączenia pozwalającego na przemieszczanie się krwi bezpośrednio z żołądka, jelit, trzustki, śledziony w sposób omijający wątrobę.

Pozwala to na przemieszczanie się składników krwi wrotnej do krążenia ogólnego, w tym szkodliwych substancji, które w warunkach fizjologicznych są wychwytywane przez wątrobę i neutralizowane w niej.  W skrócie Maksia wątroba nie filtruje pokarmu, który przyjmuję i toksyny powodują zatrucie pokarmowe i powoli wyniszczają jego mały organizm. Maksio z powodu choroby jest malutki, i bardzo chudy ponieważ składniki odżywcze  nie wchłaniają się prawidłowo w organizm oraz dochodzi już co tygodniowe pogorszenie zdrowia (wymioty, piana z pyszczka) w tym spadek wagi. Aby uratować i polepszyć jego dalsze życie jest potrzebna jak najszybsza pilna i kosztowna operacja. 

Bardzo prosimy wszystkich kochających zwierzaki ludzi  o pomoc dla Maksia aby jego dalsze życie mogło się poprawić i być lepsze od teraźniejszego musi być wykonana operacja, która mu umożliwi normalne życie bez cierpienia. Koszt operacji i całkowitego leczenia po operacyjnego to około 2500zł.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Grel Barcik - awatar

  Sylwia Grel Barcik

  28.09.2017
  28.09.2017

  Wyniki usg Maksia.
  Dziś piesek został zakwalifikowany do operacji w Warszawie przy ul. Odyńca37 w Dermavet na 6listopada.

  Zdjęcie aktualizacji 8 113

131 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Grel Barcik - awatar

Sylwia Grel Barcik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ola OH - awatar
Ola OH
30
DLA PSNKI - awatar
DLA PSNKI
6
Amelia - awatar
Amelia
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Kinga - awatar
Kinga
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marzena Barcik - awatar
Marzena Barcik
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij