Zbiórka Na Rehabilitację w Klinice - zdjęcie główne

Na Rehabilitację w Klinice

19 447 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 216 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Leszek Jurkowski - awatar

Leszek Jurkowski

Organizator zbiórki

Witam serdecznie! Nazywam się Dawid Jurkowski i wznawiam tę zbiórkę z 2018 roku z myślą o moim tacie Wojtku, który znajduje się w śpiączce od września 2018 roku. Na codzień wraz z mamą Edytą, żoną Wojtka, opiekujemy się nim domu, oraz wkładamy całe nasze serca i dużo miłości w tym, aby jak najlepiej mu się żyło. Tato każdego dnia jest rehabilitowany i pionizowany przeze mnie, jak i przez fizjoterapeutów Michała i Bartka, przez co jego kondycja fizyczna, jak na osobę leżącą jest całkiem niezła. Jednak postanowiliśmy zdecydować się na kolejny krok, aby poprawić sprawność mojego taty i 30.05.2021r. wyjeżdżamy do specjalistycznego ośrodka rehabilitacyjnego na drugi koniec Polski, do prof. Jana Talara i jego kliniki "Gołębi Dwór" na Mazurach. Pod okiem specjalistów i ze specjalistycznym sprzętem postaramy się polepszyć stan taty, usprawnić jego głowę, jak i ciało. Koszt takiego leczenia jest bardzo duży i wynosi ponad 20 tysięcy za miesiąc, dlatego proszę o pomoc, o wpłatę dowolnej kwoty na rzecz taty jak i o codzienną modlitwę w jego intencji, żeby jak najszybciej powrócił do zdrowia. Z góry wszystkim z całego serca dziękuję i ze swojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że cały czas walczymy i nie poddamy się do samego końca, aż nie wygramy!!! Pamiętajmy, dobro wraca! Razem damy radę! Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia! :)))

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • :-) . - awatar

  :-) .

  08.06.2021
  08.06.2021

  Będzie dobrze

 • Lukasz Berski i rodzina - awatar

  Lukasz Berski i rodzina

  06.06.2021
  06.06.2021

  Wojek, szybko wracaj do zdrowia!! Czekamy w Kanadzie na Was!! Dawid i Ciociu jestescie bohaterami!! Modlimy sie za Was.

 • Dznuta i Miron Kożak - awatar

  Dznuta i Miron Kożak

  04.06.2021
  04.06.2021

  Życzymy zdrowia. Modlimy się. Rodzice ks. Marka Kożaka.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.06.2021
  03.06.2021

  Zycze szybkiego powrotu do zdrowia , a Rodzinie duzo sily . 👍✊

 • EwaB - awatar

  EwaB

  02.06.2021
  02.06.2021

  🙏

19 447 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 216 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Leszek Jurkowski - awatar

Leszek Jurkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 216

Bartosz Łukasz Werner - awatar
Bartosz Łukasz Werner
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina - awatar
Paulina
100
Maria Halla - awatar
Maria Halla
100
Anna Beśka - awatar
Anna Beśka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij