Zbiórka Klekoty mają kłopoty - miniaturka zdjęcia

Klekoty mają kłopoty

Zbiórka Klekoty mają kłopoty - zdjęcie główne

Klekoty mają kłopoty

363 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 

2 tygodnie temu trafił do nas Piotr,bociek po wypadku ze złamanym skrzydłem. Będąca w odwiedzinach znajoma doznała szoku widząc jak w ciągu 30 minut powstaje ogrodzenie dla nowego mieszkańca. To była konieczność. Szybka mobizacja i jest.  

Po kilku dniach przybyła bocianica Marta,którą dotkliwie pogryzło jakieś duże zwierzę. Piotr ma koleżankę.  Po tygodniu zaskakująca informacja.Telefon o kolejnej bocianicy,która została  zaatakowana przez ptaka i ma rozległe rany. Chwila rozmowy,burza myśli,decyzja: przyjmujemy.  Okazało się jednak,że nasze 3 klekoty maja bardzo CIASNO. Pomysł  na bezpieczną i wystarczającej wielkości woliere mamy,ale co z tego,gdy nie mamy materiałów.  Oprócz bocków mamy pod opieką prawie 200 zwierząt i nie stać nas na to,dlatego w imieniu Piotra,Marty i Marianny prosimy o pomoc w zebraniu funduszy,by wspólnymi siłami dac im poczucie bezpieczeństwa...i wybudować wolierę


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    06.09.17
    06.09.17

    Dla mojej imienniczki <3 :)

363 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 7

Nela - awatar
Nela
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
John Prior - awatar
John Prior
100
Daria :-) - awatar
Daria :-)
100
Magda - awatar
Magda
23
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agata - awatar
Agata
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij