Zbiórka Klekoty mają kłopoty - zdjęcie główne

Klekoty mają kłopoty

363 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

2 tygodnie temu trafił do nas Piotr,bociek po wypadku ze złamanym skrzydłem. Będąca w odwiedzinach znajoma doznała szoku widząc jak w ciągu 30 minut powstaje ogrodzenie dla nowego mieszkańca. To była konieczność. Szybka mobizacja i jest.  

Po kilku dniach przybyła bocianica Marta,którą dotkliwie pogryzło jakieś duże zwierzę. Piotr ma koleżankę.  Po tygodniu zaskakująca informacja.Telefon o kolejnej bocianicy,która została  zaatakowana przez ptaka i ma rozległe rany. Chwila rozmowy,burza myśli,decyzja: przyjmujemy.  Okazało się jednak,że nasze 3 klekoty maja bardzo CIASNO. Pomysł  na bezpieczną i wystarczającej wielkości woliere mamy,ale co z tego,gdy nie mamy materiałów.  Oprócz bocków mamy pod opieką prawie 200 zwierząt i nie stać nas na to,dlatego w imieniu Piotra,Marty i Marianny prosimy o pomoc w zebraniu funduszy,by wspólnymi siłami dac im poczucie bezpieczeństwa...i wybudować wolierę


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    06.09.2017
    06.09.2017

    Dla mojej imienniczki <3 :)

363 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Nela - awatar
Nela
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
John Prior - awatar
John Prior
100
Daria :-) - awatar
Daria :-)
100
Magda - awatar
Magda
23
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agata - awatar
Agata
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij