Zbiórka Na leczenie i operację serca - miniaturka zdjęcia

Na leczenie i operację serca Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na leczenie i operację serca - zdjęcie główne

Na leczenie i operację serca

1 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrzej Andrzej - awatar

Andrzej Andrzej

Organizator zbiórki

Jestem 62 letnim człowiekiem .Który do 2017 roku był aktywnym zawodowo.Mam przepracowane 40 lat .W 2018 wykryto u mnie wadę zastawki .Konieczna jest operacja której termin wyznaczona na ten rok .Nie dam rady pracować .Lekarz skierował mnie na rentę ale sprawa cięgnie się już od lipca 2018 roku.Już mam 3 biegłego sądowego .Bo w pierwszej instancji lekarz orzecznik Zus uznał że jestem zdolny do podjęcia pracy lekkiej nie wymagającej wysiłku fizycznego.A jeżeli próbowałem podjąć jakąś  pracę to lekarz nie wyraża zgody.Nie mam już za co leków kupować i leczyć się obecnie jestem pod opieką MOPS .Żona pracuje ale jej zarobki nie wystarczają nam na życie .A mam jeszcze na utrzymani 9 letnią córkę .Gdyby nie ona niestety bym się już poddał.Rodzina nam trochę pomogła ale niestety też nie są zbyt majętni.Próbowałem już różnych rozwiązań.Liczę że być może nawet najmniejsza wdowia złotówka mi pomoże .Bardzo proszę .Odkąd nie pracuję nie mam żadnego dochodu bo składając papiery do ZUS bo chorobowych zostałem bez środków .A tu znowu następny biegły sądowy a nawet wyjazd do sądu to koszt około 100 zł .Nie wiem dokąd to tak będzie trwało.Walka z z Zus to droga przez mękę .Chyba trzeba by było bez nóg przyjechać aby uznali że człowiek chory.Są papiery od różnych lekarzy kardiologów ale jak mi to jeden z nich poiwiedział że Ci biegli to już nie są lekarze tylko urzędnicy Zusowscy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrzej Andrzej - awatar

Andrzej Andrzej

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij