Zbiórka Sprzęt Modelarski - zdjęcie główne

Sprzęt Modelarski

50 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Kowalska-Nowak - awatar

Magdalena Kowalska-Nowak

Organizator zbiórki

Witam wszystkich darczyńców bardzo serdecznie.
Nazywam się Magda a moim hobby jest modelarstwo.
Z góry pragnę zaznaczyć, że jeśli bardzo chcesz komuś pomóc i musisz wybrać komu, to na Pomagam.pl jest bardzo wiele zbiórek, dla zwierząt i dla dzieci, które mogą pomóc uratować komuś życie lub zdrowie. Nie zastanawiaj się, wrzuć swoje pieniądze dla nich! Ja bym tak zrobiła.
Jeśli jednak już komuś pomogłeś w potrzebie najwyższej wagi i chciałbyś wspomóc czyjąś pasję, to zapraszam Cię bardzo do rozważania pomocy dla mnie. 

Jeśli jesteś artystą, jeśli tworzysz, jeśli masz hobby to wiesz jakie jest to kosztowne. Większość niezbędnych mi rzeczy takich jak farbki czy pędzle, zapewniam sobie sama. Ale są pewne rzeczy, których nie jestem w stanie przeskoczyć. Chodzi mi o zakup dwóch sprzętów.
Pierwszy z nich to aerograf z kompresorem. Zakup takiego sprzętu to wydatek rzędu 500 zł. Powiecie Państwo, że są tańsze? Owszem, ale długo szukałam i rozmawiałam ze specjalistami, którzy zgodnie twierdzą, że do malowania figurek oraz do dioram i makiet, nie warto kupować taniego sprzętu. Po prostu nie ma to sensu, bo i tak finalnie trzeba będzie kupić ten droższy, precyzyjniejszy.Drugim sprzętem jest Stół z gorącym drutem do cięcia styropianu. Tu nie ma innej opcji. Jest jeden model, który kosztuje 415 zł. I jest całkowicie niezbędny przy tworzeniu makiet i dioram. 

Ale dlaczego nie jestem w stanie sama na to uzbierać? Pracuję i zarabiam pieniążki, mam jedno dziecko i 10 kotów, którymi się opiekuję. Nie dostaję żadnej pomocy od państwa, które uważa, że jestem dość bogata by sobie poradzić. Tak jest. Utrzymujemy się, a pieniędzy starcza nam od pierwszego do pierwszego. Praaaawie zawsze ;) Ale to tyle. Nie zostaje nic, co mogłabym odłożyć uwierzcie mi próbowałam. Zawsze jednak trafią się niespodziewane wydatki, takie jak wycieczka szkolna, zalana w plecaku książka, czy chory kot i wyprawa do weterynarza. Czasem zostanie mi 10, 20 zł akurat na dokupienie brakującej farbki czy pędzelka. Ot tyle. Aerograf i Stół są dla mnie nieosiągalnymi progami do osiągnięcia, dlatego zwracam się do Was o pomoc.
  Jak sami widzicie całość zbiórki przeznaczona zostanie na zakup tego sprzętu a nawet troszkę braknie na pokrycie kosztów wysyłki. Nie przejem tego, nie przepiję, ale zrealizuję swoje marzenia, swoją pasję...

Z góry pragnę podziękować wszystkim pomagającym, marzycielom, artystom, twórcom i hobbystom. Ludziom z pasją i tym którzy chcą wspierać takie osoby jak ja! Dzięki Wam będę mogła rozwinąć skrzydła i wznieść się na zupełnie nowy poziom. Bardzo, bardzo będę wdzięczna wszystkim hojnym darczyńcom za zrozumienie i szczodrość. 

ENGLISH


Hello to all donors very warmly.
My name is Magda and my hobby is modeling.
I want to point out in advance that if you really want to help someone and you have to choose whom, there are many collections on Pomagam.pl, for animals and for children, which can help save someone's life or health. Do not hesitate, drop your money for them! I would do it.
However, if you have already helped someone in need of extreme importance and would like to help someone's passion, I invite you to consider help for me.

If you are an artist, if you create, if you have a hobby then you know how expensive it is. Most of the things I need, such as dyes or brushes, I assure myself. But there are some things I can not overcome. I mean to buy two equipment.
The first one is an airbrush with a compressor. Purchase of such equipment is an expenditure of 500 PLN. You say you are cheaper? Yes, but I have been looking for and talked to specialists for a long time, who agree that painting figures and dioramas and models is not worth buying cheap equipment. It just does not make sense, because in the end you will have to buy the more expensive, more precise one.
The second equipment is a table with hot wire for cutting styrofoam. There is no other option here. There is one model, which costs 415 PLN. And it is absolutely necessary when creating mockups and dioramas.
But why am I unable to collect it myself? I work and earn money, I have one child and 10 cats that I look after. I do not get any help from a state that thinks I'm rich enough to deal with it. This is. We keep ourselves and we have enough money from first to first. Praaaawie always;) But that's it. There is nothing left that I could put away, believe me, I tried. However, there will always be unexpected expenses, such as a school trip, a book in a backpack, or a sick cat and a vet expedition. Sometimes I will be 10, 20 zlotys just to buy the missing paint or brush. That's it. The airbrush and table are unreachable thresholds for me to achieve, which is why I am asking you for help.
  As you can see, the whole collection will be used to purchase this equipment and even a little is missing to cover shipping costs. Do not overdo it, I will not quit, but I will realize my dreams, my passion ...
I want to thank all the helpers, dreamers, artists, creators and hobbyists from above. People with passion and those who want to support people like me! Thanks to you, I will be able to spread my wings and rise to a completely new level. Very, I will be very grateful to all generous donors for understanding and generosity.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Kowalska-Nowak - awatar

  Magdalena Kowalska-Nowak

  02.04.2019
  02.04.2019

  Moi drodzy,
  Postanowiłam, że bardzo chciałabym odwdzięczyć się w jakiś sposób darczyńcom, którzy postanowią wesprzeć moją zbiórkę pieniędzy. Dlatego jeśli osiągniemy próg 1000 zł, obiecuję, że trzy osoby, które wesprą mnie najwyższą kwotą otrzymają ode mnie w prezencie małą makietę z figurką od Games Workshop. Do postawienia na półce. Rozmiar makiety A5.

  ENGLISH

  My dear,
  I decided that I would like to thank some donors who will decide to support my fundraising. Therefore, if we reach the threshold of PLN 1000, I promise that three people who will support me with the highest amount will receive from me a small model with a figurine from Games Workshop. To put on a shelf. Size of the mock-up - A5.

50 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Kowalska-Nowak - awatar

Magdalena Kowalska-Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Lilianna Markiewicz - awatar
Lilianna Markiewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij