Zbiórka Dla mojej mamy na lekki od raka - miniaturka zdjęcia

Dla mojej mamy na lekki od raka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla mojej mamy na lekki od raka - zdjęcie główne

Dla mojej mamy na lekki od raka

40 zł  z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anastasiia Holoushkina - awatar

Anastasiia Holoushkina

Organizator zbiórki

Moi drodzy pilnie potrzebuję Waszej pomocy! Wielu z was już wie że moja mama znajduje się w ciężkim stanie. Już od kilku lat zmaga się z ciężką chorobą, najpierw był to rak obu piersi, a teraz jest już gorzej – rak kości. Wyniki krwi są przerażająco złe i pogarszają się. Mama leży w szpitalu i cały czas ma transfuzje krwi i różnych innych mocnych preparatów. Pomimo wszystko co się teraz dzieje w mojej rodzinie Bóg jest z nami. Moja mama ma silny charakter i nie poddaje się chorobie, choć czasami zdarzają się takie napady że znajduje się ona na granice życia i śmierci. Na chwile obecną ja nie mogę opuścić Polskę ze względu na problem z dokumentami. Każdy z was na pewno wie że leki w przypadku takiej choroby są bardzo drogie. Status finansowy mojej rodziny już nie pozwala na zakup potrzebnych leków. Moja rodzina potrzebuje 5000 zł na specjalne wakcyny i zakup krwi. Proszę was kochani o finansową i modlitewną pomoc. Jeśli chcecie dowiedzieć się szczegółów to proszę piszcie do mnie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł  z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anastasiia Holoushkina - awatar

Anastasiia Holoushkina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Viktoriya Myronchuk - awatar
Viktoriya Myronchuk
20
Mariana Kosiuk - awatar
Mariana Kosiuk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij