Zbiórka Dla mojej mamy na lekki od raka - miniaturka zdjęcia

Dla mojej mamy na lekki od raka

Zbiórka Dla mojej mamy na lekki od raka - zdjęcie główne

Dla mojej mamy na lekki od raka

40 zł z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Anastasiia Holoushkina - awatar

Anastasiia Holoushkina

Organizator zbiórki

Moi drodzy pilnie potrzebuję Waszej pomocy! Wielu z was już wie że moja mama znajduje się w ciężkim stanie. Już od kilku lat zmaga się z ciężką chorobą, najpierw był to rak obu piersi, a teraz jest już gorzej – rak kości. Wyniki krwi są przerażająco złe i pogarszają się. Mama leży w szpitalu i cały czas ma transfuzje krwi i różnych innych mocnych preparatów. Pomimo wszystko co się teraz dzieje w mojej rodzinie Bóg jest z nami. Moja mama ma silny charakter i nie poddaje się chorobie, choć czasami zdarzają się takie napady że znajduje się ona na granice życia i śmierci. Na chwile obecną ja nie mogę opuścić Polskę ze względu na problem z dokumentami. Każdy z was na pewno wie że leki w przypadku takiej choroby są bardzo drogie. Status finansowy mojej rodziny już nie pozwala na zakup potrzebnych leków. Moja rodzina potrzebuje 5000 zł na specjalne wakcyny i zakup krwi. Proszę was kochani o finansową i modlitewną pomoc. Jeśli chcecie dowiedzieć się szczegółów to proszę piszcie do mnie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Anastasiia Holoushkina - awatar

Anastasiia Holoushkina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Viktoriya Myronchuk - awatar
Viktoriya Myronchuk
20
Mariana Kosiuk - awatar
Mariana Kosiuk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij