Zbiórka Dla mojej mamy na lekki od raka - miniaturka zdjęcia

Dla mojej mamy na lekki od raka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla mojej mamy na lekki od raka - zdjęcie główne

Dla mojej mamy na lekki od raka

40 zł  z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anastasiia Holoushkina - awatar

Anastasiia Holoushkina

Organizator zbiórki

Moi drodzy pilnie potrzebuję Waszej pomocy! Wielu z was już wie że moja mama znajduje się w ciężkim stanie. Już od kilku lat zmaga się z ciężką chorobą, najpierw był to rak obu piersi, a teraz jest już gorzej – rak kości. Wyniki krwi są przerażająco złe i pogarszają się. Mama leży w szpitalu i cały czas ma transfuzje krwi i różnych innych mocnych preparatów. Pomimo wszystko co się teraz dzieje w mojej rodzinie Bóg jest z nami. Moja mama ma silny charakter i nie poddaje się chorobie, choć czasami zdarzają się takie napady że znajduje się ona na granice życia i śmierci. Na chwile obecną ja nie mogę opuścić Polskę ze względu na problem z dokumentami. Każdy z was na pewno wie że leki w przypadku takiej choroby są bardzo drogie. Status finansowy mojej rodziny już nie pozwala na zakup potrzebnych leków. Moja rodzina potrzebuje 5000 zł na specjalne wakcyny i zakup krwi. Proszę was kochani o finansową i modlitewną pomoc. Jeśli chcecie dowiedzieć się szczegółów to proszę piszcie do mnie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł  z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anastasiia Holoushkina - awatar

Anastasiia Holoushkina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Viktoriya Myronchuk - awatar
Viktoriya Myronchuk
20
Mariana Kosiuk - awatar
Mariana Kosiuk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij