Zbiórka Rozwój naukowy w PachnącymPorcie - miniaturka zdjęcia

Rozwój naukowy w PachnącymPorcie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rozwój naukowy w PachnącymPorcie - zdjęcie główne

Rozwój naukowy w PachnącymPorcie

1 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Martyna Cieszyńska - awatar

Martyna Cieszyńska

Organizator zbiórki

Nazywam się Martyna Cieszyńska. Jestem studentką studiów magisterskich Budownictwo, na specjalności Structural Engineering. 

Jestem osobą ambitną i wytrwale dążącą do celu.
To pomaga mi w realizowaniu mojej pasji jaką są podróże. Intensywnie rozwijałam ją już w liceum przy zwiedzaniu europejskich krajów takich jak Holandia, Estonia czy Norwegia. Dodatkowo, w tym samym czasie, aktywnie działałam w harcerstwie. Najpierw jako szeregowa, potem jako drużynowa i ostatecznie jako członkini komendy hufca - jednostki organizacyjnej zrzeszającej ok. 500 harcerzy. Taka działalność sprawiła, że poznałam mnóstwo wspaniałych i aktywnych ludzi, dzięki którym udało mi się dotrzeć na Krym oraz na kurs umiejętności liderskich w Holandii. To właśnie dzięki harcerstwu odkryłam, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Na studiach dowiedziałam się jak połączyć moją pasję z zawodem.
W zeszłym roku organizacja studencka stworzyła mi drogę prosto do Ghany. Taki wyjazd był przede wszystkim wspaniałymi wakacjami, połączonymi z poznawaniem kultury tak obcego nam kontynentu. Sama praca była wartościowa pod względem poznania nowych programów komputerowych do projektowania konstrukcji, a również zbadania przebiegu prac budowlanych w Afryce. Było to bardzo ciekawe przedsięwzięcie i pokazało mi, że mogę więcej.

W tym roku mam możliwość wyjazdu na praktyki do Hongkongu.
Jedno z najszybciej rozwijających się miast świata stanęło dla mnie otworem. Tym razem jadąc już jako pełnoprawny inżynier planuję prowadzić badania nad konstrukcjami zespolonymi ze stali i betonu. Będzie bardziej pracowicie, konkretnie i zobowiązująco. Co więcej, mam możliwość odbycia moich praktyk na Uniwersytecie Politechnicznym Hongkongu, który jest notowany na wysokich pozycjach w ogólnoświatowych rankingach uczelnianych. Korzystając z tej szansy, mam zamiar wykorzystać przeprowadzone badania w mojej pracy magisterskiej.

Jaki jest zatem cel zbiórki?
Niestety po wstępnym oszacowaniu kosztów, uwzględniając dotychczas uzbierane środki, pomoc rodziców i planowane wypłaty z aktualnej pracy, nadal nie jestem w stanie pokryć całego przedsięwzięcia. Większość moich dotychczasowych oszczędności wyłożyłam na wyjazd do Ghany. Dodatkowo planuję także skorzystać z programu Erasmus+ na studia w Szwecji w przyszłym roku akademickim, co także wymaga ode mnie przygotowań finansowych.
Chciałabym mieć możliwość dalszego rozwoju zawodowego na poziomie międzynarodowym, dlatego jeśli popierasz moje przedsięwzięcie to zachęcam do dołączenia do zbiórki.
Koszty, które będę musiała pokryć z zebranych pieniędzy to przede wszystkim: 
-> bilety lotnicze - około 2500 zł
-> wpisowe na praktyki - 960 zł
-> koszty wizowe - 190 HKD

Z góry dziękuję za wszelką pomoc! :)

Martyna

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Martyna Cieszyńska - awatar

Martyna Cieszyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij