Zbiórka zbiór przeszczepów jelita cienki - miniaturka zdjęcia

zbiór przeszczepów jelita cienki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka zbiór przeszczepów jelita cienki - zdjęcie główne

zbiór przeszczepów jelita cienki

0 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Катерина Александровна - awatar

Катерина Александровна

Organizator zbiórki

12-letni Denis Tereshchuk cierpi na chorobę, która doprowadziła do utraty 90% jelita przez całe życie.Stała dieta i leczenie utrzymywały się na stałym poziomie, ale jesienią 2018 roku, po gwałtownym ataku, dostał się do szpitala, gdzie przechodził ciężkie operacje, po których zdiagnozowano martwicę Pobrano jelito i lekarze podjęli decyzję o usunięciu większości z nich. Przez długi czas dziecko było na skraju życia i śmierci. My, przyjaciele i znajomi, chcieliśmy moralnie zabrać rodziców Denisa, ale wyczerpaliśmy ich | Nie było im przykro, że nie odpowiedzieli nam na rozmowy. Jedyne, co mogliśmy im w tym czasie pomóc, to zebrać fundusze na operację, stworzyliśmy grupy w Weber i na Facebooku, poprosiliśmy o pomoc i wiesz, ku naszemu zaskoczeniu, ogromna liczba osób odpowiedziała! Za co jesteśmy bardzo wdzięczni! Obecnie około 160 tysięcy ludzi jest gromadzonych przez siły wszystkich obojętnych ludzi. dolary Ale niestety kwota ta nie wystarczy, aby przenieść się do kliniki w Stanach Zjednoczonych, która zgodziła się uratować Denisa, ponieważ nie ma wystarczającej ilości pieniędzy, Denis czeka na pomoc w OKHMATDYT, ale czas nie jest na jego korzyść. Dostaje jedzenie przez zakraplacz, który wspiera jego środki do życia, ale jednocześnie wyczerpuje i rani 1nsh1 jest niezwykle ważne! Ciała dzieci czekają na naszą pomoc! Uważa, że będzie żył! Pomóżmy mu w tym! Wystarczy przelać pieniądze na karty rodziców. Wszyscy lub większość z nas ma dzieci i wie, jak zranić serce podczas badań krwi. Serce matki i ojca Denisa jest rozdarte z bólu. A jeszcze bardziej przygnębiające jest postrzegane brak funduszy.Pomóż rodzicom nie stracić dziecka, które żyje bez kija! Potrzebujesz pilnego przeszczepu, kosztów transakcji i rehabilitacji 500 tysięcy dolarów

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Катерина Александровна - awatar

Катерина Александровна

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij