Zbiórka na Hospicjum w Pile

14 436 zł  z 550 000 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Szanowni Państwo!

Do zakończenia inwestycji i rozliczenia się z całego przedsięwzięcia budowy Hospicjum oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Pile, niezbędne jest zebranie pozostałej kwoty środków niekwalifikowanych (w sumie było to ok. 1 mln zł). z czego pozostało do zebrania 550 tyś zł. Przez pięć lat udało się nam zebrać wkład środków własnych do projektu (1.2 mln. zł). Ogólna wartość całego projektu szacowana jest na ok 7.6 mln zł. Z czego wsparcie z Funduszy Europejskich to 5.589.214 zł. Prace budowlane są już na finiszu i niedługo rozpoczniemy prace wykończeniowe wraz z wyposażaniem budynku w meble, sprzęt AGD/RTV, dodatkowe wyposażenie pokoi dla dzieci oraz zagospodarowywanie przestrzeni zewnętrznej. Staramy się "pukać" do wszystkich drzwi i szukać wsparcia gdzie tylko jest to możliwe. Bierzemy udział we wszystkich możliwych wydarzeniach w regionie aby wraz z wolontariuszami zbierać pieniądze. Wiele osób, instytucji i firm pomaga nam w każdy możliwy dla siebie sposób za co z całego serca dziękujemy! Powoli jednak zaczyna brakować nam czasu i na tej ostatniej prostej zwracamy się do Państwa o pomoc. Hospicjum musi zostać oddane do użytku do końca tego roku aby rozliczyć projekt. Aby to zrobić niezbędne jest zebranie wspomnianych środków w celu zakończenia inwestycji. Wspólnie z pewnością nam się uda! :) Pamiętajmy również zawsze o tym, że robimy to dla siebie i naszych bliskich, bo nigdy nie wiadomo jaka czeka nas przyszłość i starość... 

Towarzystwo Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Hospicjum w Pile - awatar

  Hospicjum w Pile

  20.10.2018
  20.10.2018

  Mistrzyni Olimpijska z Rio de Janeiro w 2016r. Polska wioślarka pochodząca z Szydłowa koło Piły, włącza się również w akcję zbiórki pieniędzy (pomagam.pl/hospicjumwpile) na dokończenie projektu budowy pilskiego Hospicjum oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego. Do końca roku pozostało już bardzo niewiele czasu, dlatego prosimy Państwa o wpłacania każdej możliwej sumy na konto akcji a Natalii oraz Dominikowi Strzelec dziękujemy za zaangażowanie i pomoc!! Razem zbudujemy pilskie Hospicjum!!!

Komentarze


 • Barbara Wiszniewski - awatar

  Barbara Wiszniewski

  28.10.2018
  28.10.2018

  God Bless You!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.10.2018
  22.10.2018

  Zachęcam. Pieniądze te nie zmarnują się. Pomożesz innym, a może...różnie w życlu bywa.

 • Mariusz Kozera - awatar

  Mariusz Kozera

  15.10.2018
  15.10.2018

  Zebrane środki przeznaczone są na budowę hospicjum - ale to nie o budynek chodzi - chodzi o pomoc osobom nieuleczalnie chorym - dla wielu z nich to miejsce to jedyna pomoc na jaką mogą liczyć. Miejmy wszyscy taki piękny gest dla chorych z Piły i okolic !!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.10.2018
  15.10.2018

  warto wplacic

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.09.2018
  25.09.2018

  Powodzenia :-)

14 436 zł  z 550 000 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 107

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krzysztof Marecki - awatar
Krzysztof Marecki
445
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
EMILIA SIEBYŁA - awatar
EMILIA SIEBYŁA
200
Janek - awatar
Janek
6
Przemek Zdralek - awatar
Przemek Zdralek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij