Zbiórka Hospicjum w Rzeszowie - zdjęcie główne

Hospicjum w Rzeszowie

23 605 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Mamy marzenie aby odczarować Kliniczny Oddział Opieki Paliatywno - Hospicyjnej przy WSPR w Rzeszowie, który jest najstarszym tego typu oddziałem na Podkarpaciu. 

Hospicjum to miejsce, które ma spełniać szczególną misję - by odchodzenie nie było cierpieniem. By troska i opieka sprawiały, że poczujemy szczęście, zwłaszcza w tych ostatnich dniach. Pomóż nam odczarować miejsce, gdzie każdy mieszkaniec Podkarpacia będzie mógł znaleźć bezpieczne schronienie, jeśli przyjdzie czas odchodzić...

Osoby, które trafiają do hospicjum, trafiają tam w szczególnym momencie swojego życia - wtedy, kiedy dostają informację, że ochrona zdrowia nie jest już w stanie ich wyleczyć. To nie zawsze znaczy, że to jest ten moment, kiedy trzeba się ze światem żegnać. Czasami oznacza po prostu inną jakość życia przez następne miesiące czy lata.

W Klinicznym Oddziale Opieki Paliatywno-Hospicyjnej cały zespół stara się w ten sposób przedstawić tę perspektywę i zadbać, by emocje, które będą się pojawiały, nie wiązały się wyłącznie ze smutkiem I z lękiem; towarzyszyć i zmieniać perspektywę z brnięcia w ciemność w bycie tu i teraz.

Dlatego chcemy dołączyć do tej misji i mieć swój udział w odczarowywaniu Klinicznego Oddziału Paliatywno-Hospicyjnego przy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie. Chcielibyśmy by był to oddział idealny - by była tam intymność, spokój oraz namiastka prawdziwego domu, kiedy tego domu nie może być, szczególnie w ostatnich dniach. Taka jest właśnie nasza idea, by stworzyć warunki do tego, by pobyt w oddziale przestał wiązać się z lękiem, a kojarzył się bardziej ze spokojem i ciepłem.

Sporo już za nami. Udało nam się odmienić kilka sal chorych wprowadzając do nich motywy natury oraz piękne widoki w postaci fototapet, które nie tylko budzą pozytywne emocje ale również przynoszą miłe wspomnienia które wywołują uśmiech na twarzach pacjentów. Rozpoczęliśmy modernizajcę tarasu dla chorych, bo choc przez chwilę mogli poprzebywać na świeżym powietrzu. Zakupilismy kilka sprzętów medycznych by doposażyć oddział. Ale potrzebujemy jeszcze zebrać środki finansowe na modernizację części wspólnych oddziału, tak by pacjenci przebywający w oddziale mogli wybrać się na przykład na spacer po lesie który chcemy by zagościł na całym korytarzu oddziału. Na szczęście udało nam się już zakupić materiały, pozostały środki na ich montaż. 

Ale nie uda nam się tego dokonać bez Waszego/Twojego wsparcia.

Zostań częścią czegoś wspaniałego! Dołącz do nas i pomóż dokończyć modernizację Klinicznego Oddziału Opieki Paliatywno-Hospicyjnej przy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie, w którym dorośli mieszkańcy Podkarpacia będą mogli znaleźć spokój i ukojenie. Nasze działania sprawią, że będzie namiastka domu. Razem z Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie pragniemy stworzyć miejsce wyjątkowe - takie, gdzie troska i spokój sprawią, że odchodzenie nie będzie cierpieniem.

Zbiórka prowadzona jest w ramach akcji „Wspieraj lokalnie z Auchan”, której organizatorem jest Auchan z partnerami: Pomagam.pl i Donateo


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
23 605 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Logo Auchan
Klienci Auchan
23 320
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Ruszel - awatar
Agnieszka Ruszel
175
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij