Zbiórka Pomoc dla Hospicjum w Żorach - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Hospicjum w Żorach Jak założyć taką zbiórkę?

Pomoc dla Hospicjum w Żorach

45 913 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób

Szanowni Państwo,

zwracamy się z prośbą o wsparcie Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. Jana Pawła II” w Żorach.

 Nasze Stowarzyszenie od 20 lat otacza całkowicie bezpłatną opieką osoby terminalnie chore, głównie na choroby nowotworowe, realizując wezwanie św. Jana Pawła II do wcielania w życie miłosierdzia. Idea prowadzonego przez nas hospicjum polega na zapewnieniu wszechstronnej pomocy i wsparcia, zarówno chorym, jak i ich rodzinom. Zapewniamy profesjonalną opiekę, leki oraz sprzęt niezbędny naszym pacjentom (np. koncentratory tlenu, specjalistyczne łóżka).

Działamy w formie hospicjum domowego oraz stacjonarnego. Na naszym oddziale stacjonarnym może przebywać 30 chorych, którzy wymagają całodobowej opieki medycznej. Naszymi pacjentami są osoby z chorobami nowotworowymi z południowej części województwa śląskiego. Objęliśmy opieką już ponad 4500 chorych.

Swoją opieką otaczamy również niepełnoletnie dzieci osób zmarłych w naszej placówce tzw. dzieci osierocone. Nasi wolontariusze każdego roku organizują dla nich Dzień Dziecka, Mikołajki oraz wiele innych wydarzeń i atrakcji. 

Posiadamy kontrakt z NFZ na opiekę medyczną, jednak są to środki wystarczające jedynie na pokrycie około 60-70% kosztów. Niezbędne fundusze na prowadzenie działalności pozyskujemy z darowizn oraz organizując zbiórki publiczne i kwesty w różnorodnych formach.

Bez naszych Darczyńców i ich wsparcia nie możemy pomagać. Dlatego gorąco prosimy Państwa o pomoc i zachęcamy do wspólnego budowania tego wielkiego dzieła.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CHORYCH "HOSPICJUM IM. JANA PAWŁA II" - awatar

    STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CHORYCH "HOSPICJUM IM. JANA PAWŁA II"

    25.07.2023
    25.07.2023

    Serdecznie prosimy o wsparcie żorskiego Hospicjum!

45 913 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób

Wpłaty: 38

Logo Auchan
Klienci Auchan
43 033
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paweł i Justyna J. - awatar
Paweł i Justyna J.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paweł Tereszak Bumek - awatar
Paweł Tereszak Bumek
50
Sylwia C - awatar
Sylwia C
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Monia - awatar
Monia
20
Sylwia - awatar
Sylwia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij