Zbiórka Hotel dla Wandzi i Astry - dług - miniaturka zdjęcia

Hotel dla Wandzi i Astry - dług Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Hotel dla Wandzi i Astry - dług - zdjęcie główne

Hotel dla Wandzi i Astry - dług

298 zł  z 5 115 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zdjęcie opisu zbiórki Hotel dla Wandzi i Astry - dług

Wandzia i Astra ... URATUJ PRZED SCHRONISKIEM!!!

Wandzia i Astra - dwie nieduże sunie, dwie różne smutne historie, jeden wspólny dług...

Obie suczki trafiły pod opiekę Grupy PSY NICZYJE wiele lat temu, kiedy wolontariusze byli jeszcze wpuszczani do Schroniska dla Zwierząt w Ostrowi Mazowieckiej...

Każda z suczek ma za sobą zwrot z nieudanej adopcji, każda ma za sobą smutną historię, swoje traumy i lęki...

Po kilku latach funkcjonowania grupy wszyscy wolontariusze zmienili zainteresowania i hobby, dawni opiekunowie wirtualni przestali wpłacać kwoty na utrzymanie suń w hotelu, a o ich adopcje nie pyta nikt... Dług rośnie z miesiąca na miesiąc.

Wandzia (ta pół długowłosa) nie toleruje kotów, jest psem lękliwym i wycofanym (do schroniska trafiła prawdopodobnie jako dzikie szczenię), Astra boi się mężczyzn, bywa w stosunku do nowo poznanych panów agresywna. 

Mimo wieloletnich prób znalezienia suczkom domów, wciąż są na utrzymaniu Psów Niczyich w hotelu. Pieniędzy niestety brakuje (przez cały bieżący rok były spłacanie długi z lat ubiegłych, gdy na utrzymaniu Grupy pozostawały też inne psiaki), a żaden hotel nie będzie trzymał psów za darmo... :(

 

Jaka jest alternatywa?

Oddanie suczek do schroniska... :(

A to ostatnie co chcemy i możemy zrobić.

Te sunie od lat nie mieszkają w budach, a w ogrzewanym "ludzkim" domu, więc adaptacja mogłaby być bardzo, bardzo trudna. :(

 Pomóżmy im, dajmy jeszcze miesiąc czy dwa szansy na szukanie domu w warunkach, które znają i uznają za bezpieczne.

 

 

Zdjęcie opisu zbiórki Hotel dla Wandzi i Astry - dług

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marta - awatar

  Marta

  13.08.2016
  13.08.2016

  Deklaruje wpłaty miesięczne w wysokości 50zł na czas pobytu Astry w hoteliku.

  • PsyNiczyje - awatar

   PsyNiczyje - Organizator zbiórki

   14.08.2016
   14.08.2016

   Pani Marto, z całego serca dziękujemy.

298 zł  z 5 115 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Marta - awatar
Marta
50
Ania - awatar
Ania
80
Tomasz - awatar
Tomasz
50
Patryk - awatar
Patryk
15
Maria - awatar
Maria
15
Magdalena - awatar
Magdalena
30
Marta - awatar
Marta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij