Zbiórka Hotel dla Wandzi i Astry - dług - miniaturka zdjęcia

Hotel dla Wandzi i Astry - dług Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Hotel dla Wandzi i Astry - dług - zdjęcie główne

Hotel dla Wandzi i Astry - dług

298 zł  z 5 115 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zdjęcie opisu zbiórki Hotel dla Wandzi i Astry - dług

Wandzia i Astra ... URATUJ PRZED SCHRONISKIEM!!!

Wandzia i Astra - dwie nieduże sunie, dwie różne smutne historie, jeden wspólny dług...

Obie suczki trafiły pod opiekę Grupy PSY NICZYJE wiele lat temu, kiedy wolontariusze byli jeszcze wpuszczani do Schroniska dla Zwierząt w Ostrowi Mazowieckiej...

Każda z suczek ma za sobą zwrot z nieudanej adopcji, każda ma za sobą smutną historię, swoje traumy i lęki...

Po kilku latach funkcjonowania grupy wszyscy wolontariusze zmienili zainteresowania i hobby, dawni opiekunowie wirtualni przestali wpłacać kwoty na utrzymanie suń w hotelu, a o ich adopcje nie pyta nikt... Dług rośnie z miesiąca na miesiąc.

Wandzia (ta pół długowłosa) nie toleruje kotów, jest psem lękliwym i wycofanym (do schroniska trafiła prawdopodobnie jako dzikie szczenię), Astra boi się mężczyzn, bywa w stosunku do nowo poznanych panów agresywna. 

Mimo wieloletnich prób znalezienia suczkom domów, wciąż są na utrzymaniu Psów Niczyich w hotelu. Pieniędzy niestety brakuje (przez cały bieżący rok były spłacanie długi z lat ubiegłych, gdy na utrzymaniu Grupy pozostawały też inne psiaki), a żaden hotel nie będzie trzymał psów za darmo... :(

 

Jaka jest alternatywa?

Oddanie suczek do schroniska... :(

A to ostatnie co chcemy i możemy zrobić.

Te sunie od lat nie mieszkają w budach, a w ogrzewanym "ludzkim" domu, więc adaptacja mogłaby być bardzo, bardzo trudna. :(

 Pomóżmy im, dajmy jeszcze miesiąc czy dwa szansy na szukanie domu w warunkach, które znają i uznają za bezpieczne.

 

 

Zdjęcie opisu zbiórki Hotel dla Wandzi i Astry - dług

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  13.08.2016
  13.08.2016

  Deklaruje wpłaty miesięczne w wysokości 50zł na czas pobytu Astry w hoteliku.

  • PsyNiczyje - awatar

   PsyNiczyje - Organizator zbiórki

   14.08.2016
   14.08.2016

   Pani Marto, z całego serca dziękujemy.

298 zł  z 5 115 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Marta - awatar
Marta
50
Ania - awatar
Ania
80
Tomasz - awatar
Tomasz
50
Patryk - awatar
Patryk
15
Maria - awatar
Maria
15
Magdalena - awatar
Magdalena
30
Marta - awatar
Marta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij