Zbiórka Hotel dla Wandzi i Astry - dług - miniaturka zdjęcia

Hotel dla Wandzi i Astry - dług

Zbiórka Hotel dla Wandzi i Astry - dług - zdjęcie główne

Hotel dla Wandzi i Astry - dług

298 zł z 5 115 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Zdjęcie opisu zbiórki Hotel dla Wandzi i Astry - dług

Wandzia i Astra ... URATUJ PRZED SCHRONISKIEM!!!

Wandzia i Astra - dwie nieduże sunie, dwie różne smutne historie, jeden wspólny dług...

Obie suczki trafiły pod opiekę Grupy PSY NICZYJE wiele lat temu, kiedy wolontariusze byli jeszcze wpuszczani do Schroniska dla Zwierząt w Ostrowi Mazowieckiej...

Każda z suczek ma za sobą zwrot z nieudanej adopcji, każda ma za sobą smutną historię, swoje traumy i lęki...

Po kilku latach funkcjonowania grupy wszyscy wolontariusze zmienili zainteresowania i hobby, dawni opiekunowie wirtualni przestali wpłacać kwoty na utrzymanie suń w hotelu, a o ich adopcje nie pyta nikt... Dług rośnie z miesiąca na miesiąc.

Wandzia (ta pół długowłosa) nie toleruje kotów, jest psem lękliwym i wycofanym (do schroniska trafiła prawdopodobnie jako dzikie szczenię), Astra boi się mężczyzn, bywa w stosunku do nowo poznanych panów agresywna. 

Mimo wieloletnich prób znalezienia suczkom domów, wciąż są na utrzymaniu Psów Niczyich w hotelu. Pieniędzy niestety brakuje (przez cały bieżący rok były spłacanie długi z lat ubiegłych, gdy na utrzymaniu Grupy pozostawały też inne psiaki), a żaden hotel nie będzie trzymał psów za darmo... :(

 

Jaka jest alternatywa?

Oddanie suczek do schroniska... :(

A to ostatnie co chcemy i możemy zrobić.

Te sunie od lat nie mieszkają w budach, a w ogrzewanym "ludzkim" domu, więc adaptacja mogłaby być bardzo, bardzo trudna. :(

 Pomóżmy im, dajmy jeszcze miesiąc czy dwa szansy na szukanie domu w warunkach, które znają i uznają za bezpieczne.

 

 

Zdjęcie opisu zbiórki Hotel dla Wandzi i Astry - dług

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  13.08.16
  13.08.16

  Deklaruje wpłaty miesięczne w wysokości 50zł na czas pobytu Astry w hoteliku.

  • PsyNiczyje - awatar

   PsyNiczyje - Organizator zbiórki

   14.08.16
   14.08.16

   Pani Marto, z całego serca dziękujemy.

298 zł z 5 115 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Marta - awatar
Marta
50
Ania - awatar
Ania
80
Tomasz - awatar
Tomasz
50
Patryk - awatar
Patryk
15
Maria - awatar
Maria
15
Magdalena - awatar
Magdalena
30
Marta - awatar
Marta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij