Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Roki to młody, sięgający do kolan pies, ma około 4 lata. Jest niezwykle inteligentnym psiakiem, który szybko się uczy.  Uwielbia zabawy piłeczkę, skoki wzwyż, bieganie. Jest bardzo przyjazny w stosunku do innych psów oraz do dzieci. Jest czysty, dobrze wychowany.

Od ponad 2 lat przebywa już w hoteliku. Jakiś czas temu mieszkał w kojcu z wybranką swojego serca, ale została ona adoptowana, co spowodowało, kilkutygodniową depresję u Rokiego. Od tego czasu Rokiemu zmieniają się partnerki w boksie, z którymi dogaduje się całkiem dobrze, ale nie udało mu się znaleźć kolejnej drugiej połówki... Co jakiś czas dziewczyny znajdują domki, a Roki nadal siedzi i chyba już stracił nadzieję, że jeszcze kiedyś położy się na mięciutkiej kanapie. 

 Prawdę mówiąc, zupełnie nie rozumiemy, dlaczego nie możemy znaleźć dla niego domu, ponieważ jest to wspaniały pies, który nadaje się zarówno do mieszkania w bloku jak i w domu. Roki nie sprawia problemów wychowawczych. 

Jeżeli nie możesz przygarnąć Rokiego, a chcesz pomóc, pomóż nam opłacić jego hotelik, w którym przebywa już dwa lata, i prawdopodobnie się to nie zmieni zbyt szybko mimo naszych usilnych starań.
 1 dzień=14 zł. 

Kontakt w sprawie adopcji: 666 084 424

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij