Zbiórka Na bezpieczny hotelik dla Nessie - miniaturka zdjęcia

Na bezpieczny hotelik dla Nessie

Zbiórka Na bezpieczny hotelik dla Nessie - zdjęcie główne

Na bezpieczny hotelik dla Nessie

1 030 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Basia Bobowicz - awatar

Basia Bobowicz

Organizator zbiórki

Po wielu miesiącach czekania na domek, Nessie nadal w hoteliku. Aby nie musiała wracać do schroniska po raz kolejny muszę prosić Was o pomoc w uzbieraniu kwoty na bezpieczny pobyt suni w hoteliku.

Jestem wolontariuszką z TOZ Fauna w Rudzie Śląskiej. Mam pod swoją opieką tę oto suczkę Nessie. 

Historia Nessie po krótce. Psina, mix amstaffa, ma niecałe 3 lata (skończy w maju) a jeszcze nigdy nie miała prawdziwego domu. Przerzucana z rąk do rąk, zaliczyła budę w środku zimy, nieudaną adopcję z której wróciła zaniedbana, wychudzona i rozchwiana emocjonalnie. Po jej powrocie z nieudanej adopcji w maju 2016 zaczęłam pracować nad jej problemami, jednak jako wolontariusz nie byłam w stanie odwiedzac jej codziennie, dlatego w listopadzie zdecydowałam oddać Nessie pod opiekę behawiorysty. Tam zaczęła robić postępy, wyciszać się, jednak potrzebna była codzienna regularna praca z nią... oraz codzienna obecnoność i miłość człowieka by pokazała swe cudowne oblicze, a których tak pragnie i potrzebuje. 

Na co zbieram ? 

Po raz kolejny proszę o pomoc w uzbieraniu kwoty, która zapewni Nessie 3 miesiące bezpiecznego pobytu w hoteliku Dog House w Zabrzu. Przebywa tam od końca listopada 2016, jednak do tej pory nie znalazła domu i wszystko wskazuje, że będzie musiała jeszcze poczekać na dom. Przez kilka miesięcy finansowałam pobyt Nessie z własnej kieszeni, kolejne miesiące częsciowo ze swojej kieszeni oraz z poprzedniej zbiórki, ale fundusze się powoli kończą a niestety nie widać domu na horyzoncie.  Miesięczny koszt pobytu Nessie to 500zł. Ja z własnej kieszeni mogę dokładać 200zł ale na samodzielne pokrycie całej kwoty nie mam możliwości. 

Pragnę zabezpieczyć Nessie kolejne 3 miesiące (do końca października) bezpiecznego pobytu w hoteliku.

W imieniu Nessie ogromnie proszę o pomoc: po tych wszystkich złych doświadczeniach w życiu, po tym ogromnym postępie jaki zrobiła, zwyczajnie NIE MOŻE WRÓCIĆ DO SCHRONISKA - to byłoby zaprzepaszczenie całej pracy dokonanej przez psa, wysiłku behawiorysty oraz zainwestowanych funduszy.  

Link do wydarzenia Nessie na facebooku:
https://www.facebook.com/events/440112089523702/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 030 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Basia Bobowicz - awatar

Basia Bobowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Ewka - awatar
Ewka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij