Zbieram na zestaw lego. Jak założyć taką zbiórkę?
Organizator zbiórki
Jestem kuba zbieram na wieże eifla, by moji rodzice nie musieli tak ciężko pracować. Bardzo lubię lego a ten zestaw jest bardzo fajny
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Gotowe plakaty i grafiki
Materiały promocyjne czekają na Ciebie
Zrób jeszcze jeden mały krok.Nawet 1 zł może pomóc!