Zbiórka Pomóż pogorzelcom z Mieroszowa - miniaturka zdjęcia

Pomóż pogorzelcom z Mieroszowa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż pogorzelcom z Mieroszowa - zdjęcie główne

Pomóż pogorzelcom z Mieroszowa

13 124 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mieszkańcy Mieroszowa - awatar

Mieszkańcy Mieroszowa

Organizator zbiórki

Pomoc dla pogorzelców z Mieroszowa!

Zbiórka dla rodzin poszkodowanych w pożarze przy ul. Leśnej na odbudowę budynku.

W sobotni poranek, tragiczne wydarzenie nagle zmieniło życie kilku rodzin z Mieroszowa. Potężny pożar, który wybuchł nad ranem, w błyskawicznym tempie pochłonął dach i wnętrze domu wielorodzinnego.

Straty materialne są ogromne, a kilka rodzin poza dachem nad głową straciło również cały dobytek.

Odbudowa dachu i konstrukcji budynku potrwa długo i będzie bardzo kosztowna.

Prosimy o wsparcie w tym niezwykle trudnym momencie. Wydatki znacząco przewyższają możliwości mieszkańców, którzy obecnie muszą zaczynać wszystko od nowa. 

Każda złotówka ma znaczenie. Środki zebrane podczas tej zbiórki zostaną przeznaczone na odbudowanie dachu, by zabezpieczyć budynek przed większymi szkodami oraz na prace remontowe niezbędne do funkcjonowania budynku.

Droga do powrotu mieszkańców do swoich domów będzie długa ale wierzymy, że wspólnymi siłami możemy pomóc im stanąć na nogi. Prosimy, dołącz do naszej zbiórki i pomóż mieszkańcom Mieroszowa odzyskać dach nad głową i poczucie bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie, niezależnie od jego wielkości. Razem możemy zdziałać więcej!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Joanna Kowal - awatar

    Joanna Kowal

    16.05.2024
    16.05.2024

    Kościół Rescue w Dublinie modli się o was gorąco. Niech was nasz wszechmogący Bóg nie odstępuje w tym złym czasie. Niech was wspiera i obdarzony łaską ludzką, aby zbiórka pieniędzy przebiegała sprawnie i szybko. Powierzamy was opiece Jezusa naszego zbawiciela, który jest najlepszym wsparciem dla nas wszystkich.

13 124 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mieszkańcy Mieroszowa - awatar

Mieszkańcy Mieroszowa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 79

Jadwiga i Krzysztof Kręzel - awatar
Jadwiga i Krzysztof Kręzel
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Kowalowej - awatar
Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Kowalowej
2 000
Iwona Papuzinska - awatar
Iwona Papuzinska
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
POMOC DLA POGORZELCÓW Z MIEROSZOWA OD PARAFIAN Z MIEROSZOWA - awatar
POMOC DLA POGORZELCÓW Z MIEROSZOWA OD PARAFIAN Z MIEROSZOWA
3 050
Dominika - awatar
Dominika
366
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Radni Rady Miejskiej Mieroszowa. - awatar
Radni Rady Miejskiej Mieroszowa.
1 500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij