Zbiórka Poród domowy z położną - zdjęcie główne

Poród domowy z położną

2 160 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Tomczak - awatar

Katarzyna Tomczak

Organizator zbiórki

Witajcie Kochani!

W zaistniałej sytuacji, czyli bycia w stanie błogosławionym i mając na uwadze najwyższe dobro mojego dzieciątka oraz chęci przeżycia tego cudu narodzin w sposób świadomy, chciałabym urodzić w warunkach domowych. Dokładniej chodzi o poród lotosowy. Niestety w Polsce porody domowe nie są refundowane.

Moja historia jest długa i skomplikowana. Po krótce: od ponad roku jestem w podróży z moim ukochanym (często żyjąc bez kasy). Mieszkaliśmy pół roku pod namiotem, później na squotach i u ludzi, którzy nas przygarnęli. 

Teraz, gdy pojawi się na świecie dziecię, chcemy mu zapewnić odpowiednie warunki. Odkąd dowiedzieliśmy się o ciąży (dopiero w 19 tygodniu ciąży) i udało się znaleźć pracę przez ukochanego, zbieramy na potrzeby związane z porodem. Zaczęliśmy jednak od zera, a szef dodatkowo dotąd nie wypłacił miesięcznej pensji. 

Przez to, że nie udało się zdobyć meldunku w Niemczech, nie mogłabym tam bez ubezpieczenia urodzić bez opłat. Tym sposobem jesteśmy rozdzieleni, bo ukochany nadal pracuje i zarabia, a ja przebywam w Polsce. Mam nadzieję, że na czas porodu i połogu, będzie mógł być przy mnie. Czas do porodu się zbliża, bo jest to już 7 miesiąc ciąży (aktualizacja: 9 miesiąc).

Niestety nawet nie będzie mi się należał zasiłek 1000zł po urodzeniu dziecka, ponieważ polskie prawo zastrzega bycie pod opieką lekarską od 10 tygodnia ciąży. Ja niestety później potwierdziłam ciążę i byliśmy za granicą, gdzie jedynie raz skorzystałam z wizyty na pogotowiu w 20tc. we Włoszech. Nie miałam ubezpieczenia ani możliwości finansowych, aby korzystać z opieki lekarskiej. Dopiero wracając do Polski, mogłam skorzystać z tej opieki i zrobić badania. 

Na szczęście moje wyniki są idealne i wstępnie mogę rodzić w domu bez żadnych przeciwwskazań.

Oprócz porodu , którego koszt wynosi 3tys.zł i dodatkowych opłat za spotkania z położną (co najmniej 4 po 150zł), zbieramy na wynajem mieszkania w Poznaniu, gdzie mogę urodzić oraz na wyprawkę dla dziecka. (Jeśli ktoś dysponuje mieszkaniem albo może polecić od sierpnia albo od września takowe, to też będzie bardzo pomocne dla nas).

Dlatego prosimy o wsparcie.

Moją pasją jest malarstwo, więc jeśli ktoś jest chętny wesprzeć nas, kupując mój obraz, zapraszam na moją stronę: http://kateart.pl

Wiem, że wszystko się uda z Waszą anielską pomocą. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Nadmiar zebranych pieniędzy chętnie przeznaczę dla innych kobiet zbierających na podobny cel.

Jestem wdzięczna za Wasze otwarte serca. Niech ta energia dawania wróci do Was ze wzmożoną mocą ♡

*****☆☆☆♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡☆☆☆****

Kochani!

Dziękujemy za wszelkie złożone datki, życzenia i pozytywną energię ♡

Nowa świetlista istota jest już z nami na tym świecie :)))

Poród przebiegł inaczej niż byśmy chcieli, jednak radość i szczęście przepełnia nasze serca z dzidziusia. Jest zdrowy i spokojny jak aniołek :)♡

Zebrane pieniądze przeznaczylismy na wszelkie dobra związane z porodem i potrzeby dla dzieciątka.

Jesteśmy Wam wdzięczni za okazaną pomoc. Niech ta dobroć wraca do Was nieskończenie zwielokrotniona z wielu źródeł i wszelkiej postaci. 

KOCHAMY WAS!!! ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Tomczak - awatar

  Katarzyna Tomczak

  01.09.2018
  01.09.2018

  To już 9 miesiąc. Brzusio rośnie :)

  Zdjęcie aktualizacji 19 178

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.09.2018
  17.09.2018

  Trzymam kciuki i wspieram całym Sercem!

  • Katarzyna Tomczak - awatar

   Katarzyna Tomczak - Organizator zbiórki

   17.09.2018
   17.09.2018

   Bardzo dziękuję, słowa wsparcia są dla mnie szczególnie cenne i budujące. Świadomie wybieram świadomy poród nowej istoty. Niech będzie on oczyszczeniem dla wszystkich wspierających dusz ♡ Pozdrawiam :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.07.2018
  27.07.2018

  trzymaj sie Kasia! to jest chwilowy stress, potem wszystko sie pouklada, a Ty bedziesz miala piekne dzeciatko <3

  • Katarzyna Tomczak - awatar

   Katarzyna Tomczak - Organizator zbiórki

   28.07.2018
   28.07.2018

   Dziękuję bardzo za dobrą energię :*

2 160 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Tomczak - awatar

Katarzyna Tomczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Sebastian - awatar
Sebastian
100
Aleksandra Andrzejewska - awatar
Aleksandra Andrzejewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Andrzej - awatar
Andrzej
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Pacza - awatar
Pacza
100
Katarzyna Martyniec Stimoli - awatar
Katarzyna Martyniec Stimoli
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Mariusz - awatar
Kasia Mariusz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij