Zbiórka Turnus rechabilitacyjny dla córk - miniaturka zdjęcia

Turnus rechabilitacyjny dla córk Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Turnus rechabilitacyjny dla córk - zdjęcie główne

Turnus rechabilitacyjny dla córk

11 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Gol - awatar

Maciej Gol

Organizator zbiórki

Dzień Dobry jestem tatą Sandry po urodzeniu córki 10.06.2012r stwierdzono zespół wad wrodzonych,małogłowie,obustronny niedosłuch,padaczka,porażenie czterokończynowe itd córka nie mówi,nie siedzi,nie chodzi, potrzebuje rechabilitacji mamy ciężką sytuacjię finansową chcielibyśmy razem z żoną aby przynajmniej raz w roku córka mogła pojechać na dwu tygodniowy turnus rechabilitacyjny dla nas liczy się każda złotówka dziennie na rehabilitacjie potrzeba 200zł, dwu tygodniowy turnus rechabilitacyjny  kosztuje od 4000 do 6000 tyś zł juz nie wspomne  o sprzęcie do rechabilitacji  będziemy bardzo wdzięczni za pomoc .........z poważaniem tata i mama Sandry  Maciej i Monika Gol

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Maciej Gol - awatar

    Maciej Gol

    16.08.2017
    16.08.2017

    Moja córka przebywa teraz na turnusie w Busko-Zdrój Szpital Górka.......w ramach NFZ..........ale dalej potrzebne są pieniądze na dalsze wyjazdy na turnusy.........

11 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Gol - awatar

Maciej Gol

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij