Zbiórka Muzyczna kuźnia młodych talentów - miniaturka zdjęcia

Muzyczna kuźnia młodych talentów Jak założyć taką zbiórkę?

Muzyczna kuźnia młodych talentów

658 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Adamiec - awatar

Kamil Adamiec

Organizator zbiórki

Witamy serdecznie! :)

Wraz z dynamicznym rozwojem Kodeńskiej Orkiestry Dętej, która ma za sobą już ponad 90 - letnią tradycję, postanowiliśmy pozyskiwać środki na kształcenie młodzieży uczącej się gry na instrumentach dętych, dzięki czemu coraz więcej dzieci będzie miało możliwość rozwoju indywidualnych talentów. Umuzykalnienie, a przede wszystkim nawiązywanie nowych kontaktów w rzeczywistości, co w dzisiejszych czasach jest sporym wyzwaniem dla młodych ludzi, którzy bardzo często nadużywają komputera i coraz rzadziej się spotykają. Będzie to też wielki plus dla rodziców, którzy będą mieli przysłowiową chwilę wytchnienia od swoich pociech, a w przyszłości będą mogli dumnie cieszyć się - widząc, jak ich dzieci grają przy szerokiej publice.

Zebrane środki posłużą m. in. do: zakupu środków czyszczących instrumenty, wydruku nut, zakupu segregatorów itp. (szkolenia i instrumenty są w pełni darmowe). Wszystko to jest potrzebne, aby orkiestra dobrze prosperowała i przykuwała wzrok młodych ludzi (na czym nam szczególnie zależy, bo przyszłość leży w młodych), którzy zwracają szczególną uwagę na detale, jakimi są np. błyszczące instrumenty czy to, że każdy posiada swój własny zestaw nut. Na zdjęciach widać również, że orkiestra jest wyposażona we własne stroje i w furażerki, dzięki czemu wygląda na profesjonalną i taką jest, o czym świadczy fakt, że jesteśmy bardzo dobrze rozpoznawalni w regionie i "rozchwytywani". Uczestniczymy w wielu uroczystościach kościelnych, państwowych i okoliocznościowych, przez co przyczyniamy się do krzewienia kultury wśród loklalnej społeczności i  uwrażliwianu ma piękno muzyki. Jimmy Page mówił, że "Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie."

A historia Kodeńskiej Orkiestry Dętej sięga roku 1927, kiedy to przy biciu dzwonów i huku armatnich dział, grając wprowadzała cudowny obraz Matki Bożej Kodeńskiej na kodeński rynek. Było to historyczne wydarzenie zarówno dla kodeńskiej społeczności jak i naszej orkiestry. Przez 90 lat wszystkie uroczystości kościelne jak i państwowe były uświetniane muzyką orkiestry i tak jest do dnia dzisiejszego.

Naszym głównym założeniem jest kształcenie jak największej liczby młodych ludzi. Internet, laptopy i inne nowinki techniczne czasami wręcz "oszałamiają" młodego człowieka. Z nowym - 2018 rokiem,  chcemy rozpocząć nabór do młodzieżowej  sekcji orkiestry, po to aby pokazać młodemu człowiekowi, że jeśli są chęci, to można wszystko, ponieważ nauka gry na takim instrumencie jest wymagająca, ale jakże piękna i rozwijająca umysł człowieka.

Gorąco liczymy na wsparcie z każdej strony i dołożenie nawet najmniejszej cegiełki do sukcesywnego powiększania naszego grona ku czerpaniu radości słuchających. :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Klaudia Magdalena Łuszczewska - awatar

  Klaudia Magdalena Łuszczewska

  21.12.2017
  21.12.2017

  Ważna inicjatywa. Efekty końcowe są tylko pięknym zwieńczeniem włożonej pracy, która wymaga nakładów. Mam nadzieję, że uda się zebrać całość sumy. ☺

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.12.2017
  15.12.2017

  Łapcie, oby Wam się udało zebrać wszystkie środki albo i więcej, jeśli mają służyć dobremu. :)))

 • Anonimowa - awatar

  Anonimowa

  15.12.2017
  15.12.2017

  Uważam, że to słuszna akcja:) Życzę Wam z całego serca powodzenia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.12.2017
  14.12.2017

  Mając nieco subiektywną opinię jako członek orkiestry z całych sił popieram inicjatywę. Pomimo ogromnego wsparcia ze strony parafii, nadal pozostaje wiele projektów czekających na realizację w celu uświetnienia kodeńskich i okolicznych uroczystości, z których corocznie cieszą się tysiące pielgrzymów.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.12.2017
  14.12.2017

  Bardzo fajny pomysł, dzieci w końcu odejdą od komputerów.

  • Kamil Adamiec - awatar

   Kamil Adamiec - Organizator zbiórki

   14.12.2017
   14.12.2017

   taki jest nasz cel! bo niestety każdy ma tego przykład w domu itd. :( tablet laptop = spokój...

658 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Adamiec - awatar

Kamil Adamiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Patrycja - awatar
Patrycja
100
Rafał Piotrowski - awatar
Rafał Piotrowski
100
Przemysław Nurzyński - awatar
Przemysław Nurzyński
100
Klaudia Magdalena Łuszczewska - awatar
Klaudia Magdalena Łuszczewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
28
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowa - awatar
Anonimowa
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij