Zbiórka Remont Hufca ZHP Rzeszów - zdjęcie główne

Remont Hufca ZHP Rzeszów

1 404 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby

Szanowni Państwo, 

Drodzy rodzice harcerzy, 

Kochani przyjaciele


Jak już wiecie harcerstwo na naszym regionie odgrywa wielką rolę w wychowaniu harcerzy. Pracując z dziećmi i młodzieżą systemem metodycznym ZHP staramy się robić wszystko, aby wychować harcerzy na osoby zaradne oraz wrażliwe na potrzeby społeczne. Posiadamy swoją siedzibę hufca, gdzie systematycznie się spotykamy. Niestety dotychczasowe pomieszczenia nie pozwalały nam w pełni i bezpiecznie realizować naszej pracę. 

Problemy z jakimi się spotykamy to m.in:

 - na ścianach widać liczne zacieki z dotychczasowych zalań, 

- z sufitu, ścian świetlicy i biura wystają rury ściekowe, z których notorycznie słychać spuszczaną wodę w toaletach i umywalkach, 

- W pomieszczaniach panowała duża wilgoć, co powodowało rozwój grzyba na ścianach, sufitach i podłogach (w tej chwili te miejsca są już osuszone).

- krany i umywalki w ubikacjach są niedopasowane przez co podczas mycia rąk woda wylewa się poza umywalkę zachlapując połowę ubikacji.

- na ścianach znajdują się tapety, które zostały przez naszych poprzedników zaszpachlowane i bez wyrównania pomalowane wapnem. Od pewnego momentu przez wilgoć tapety te zaczęły odchodzić od tynku, przez co ściany niszczeją i wykładziny są zabrudzone złuszczającym się gipsem. 

- Z sufitu wystają kable elektryczne po zepsutej lampie, którą ściągnęli nasi poprzednicy. Oczywiście kable zabezpieczyliśmy, ale musimy je wykorzystać do doświetlenia świetlicy, gdyż dotychczasowe jest niewystarczające. 

- Podłoga jest nierówna, przez co wykładzina rozdziera się. Wykładzina ta nie jest odizolowana od betonowego podłoża. 

- wszystkie meble pochodzą z różnych kompletów zupełnie do siebie nie pasując, 

- W świetlicy nie mamy wielu miejsc siedzących (poza kilkonastoma krzesłami szkolnymi), przez co podczas spotkań większej grupy, harcerze siedzą na chłodnej podłodze... 

A to tylko część naszych kłopotów. 

Chcemy, aby nasi harcerze mogli czuć się pewnie i bezpiecznie podczas zbiórek. Chcemy, aby mogli w pełni wykorzystywać potencjał pomieszczeń, z których korzystamy. Chcemy przygotować dla nich miejsce, w którym będą mogli się w pełni realizować, naładować akumulatory, odpocząć, a także rozwijać samych siebie. 

Chcemy zadbać o naszych harcerzy o ich rozwój , bo wiemy, że tak jak oni mogą liczyć na nas, tak my i inni będziemy mogli liczyć na nich. Od blisko miesiąca kilku instruktorów  wraz z harcerzami naszego hufca pracuje wolontariacko przy remoncie. Ciągle trwające prace przynoszą kolejne niespodzianki, na które musimy przeznaczyć kolejne dotychczas pozyskane i uzbierane fundusze. Te niestety nam się już kończą... 

Dlatego postanowiliśmy zwrócić się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej ważnej inicjatywy. Wielu z Was było kiedyś, lub nadal jest harcerzami i zapewne pamiętacie jak bardzo namieszało to w waszym życiu 😉. Pokażmy młodym harcerzom, że braterstwo i chęć pomocy może zdziałać cuda! Pomóżcie nam zadbać o waszych harcerzy, którzy w wolnej chwili oddają się służbie. Pokażmy, że w życiu wcale nie jest tak trudno, jeśli ma się życzliwych ludzi tuż obok... 

Wszystkie zebrane środki przekażemy na materiały remontowo - budowlane oraz na wykończenie siedziby naszego Hufca Rzeszów mieszczącego się przy ul. Chodkiewicza 7 w Rzeszowie. 


Aktualizacje


 • Hufiec ZHP Rzeszów - awatar

  Hufiec ZHP Rzeszów

  04.09.18
  04.09.18

  Dziś przerwa w szpachlowaniu, ale nie spoczywamy na laurach 🙂. Dziś zrobiliśmy profil na kominek narożny. Przy okazji zabudowania rur zostanie dokończony. Już nie długo - już coraz bliżej 😉. Dziękujemy, bo to również dzięki Wam pracę idą do przodu. Trzymajcie za nas kciuki!! Pozdrawiamy!

  Zdjęcie aktualizacji 19 288

Komentarze


 • Elżbieta Sala-Hołubowicz - awatar

  Elżbieta Sala-Hołubowicz

  09.01.20
  09.01.20

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.02.19
  22.02.19

  Wspieram! Niech się uda! Czuwaj!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.10.18
  26.10.18

  Trzymam kciuki za udany remont.

  • Hufiec ZHP Rzeszów - awatar

   Hufiec ZHP Rzeszów - Organizator zbiórki

   26.10.18
   26.10.18

   Za powodzenie podziękujemy kiedy skończymy, a już teraz dziękujemy za Wasze tak bardzo nam potrzebne każde wsparcie. Wszystkiego dobrego Komenda Hufca Rzeszów

 • Paulina i Kamil - awatar

  Paulina i Kamil

  13.09.18
  13.09.18

  Powodzenia!

  • Hufiec ZHP Rzeszów - awatar

   Hufiec ZHP Rzeszów - Organizator zbiórki

   13.09.18
   13.09.18

   Podziękujemy Wam za życzenia, kiedy już uda się skończyć ten remont😉 na razie jeszcze walczymy o każde pomieszczenie. Dziękujemy za Wasze wsparcie 🙂 Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiamy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.09.18
  02.09.18

  Powodzenia! Czuwaj!

  • Hufiec ZHP Rzeszów - awatar

   Hufiec ZHP Rzeszów - Organizator zbiórki

   02.09.18
   02.09.18

   Na razie nie dziękujemy 😉 Pozdrawiamy 🙂

1 404 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby

Wpłaty: 33

Michał - awatar
Michał
50
Elżbieta Sala-Hołubowicz - awatar
Elżbieta Sala-Hołubowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
23
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Paulina i Kamil - awatar
Paulina i Kamil
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij