Zbiórka Duży Hugo - zdjęcie główne

Duży Hugo

1 813 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Hugo jest dużym psem

Ma 11 lat. 5 lat temu miał trafić nie wiadomo gdzie. Jego pan natomiast 5 lat temu trafił do więzienia. Nad psem zlitował się sąsiad właściciela. Nie mógł patrzeć na wyrzuconego z mieszkania psa przesiadującego bezradnie pod drzwiami, za którymi spędził 5 lat życia. Kilka dni temu coś zaczęło się dziać z Hugo. Z dnia na dzień spuchły mu jądra, penis powiększył się kilkukrotnie, spuchła lewa tylna noga, pojawiła się wielka rana na podbrzuszu. Pies przestał chodzić, jeść, załatwiać się, wychudł, cierpiał. Obecny właściciel, człowiek ubogi, szukał pomocy w organizacjach prozwierzęcych. Podobno wszędzie mu odmawiano, podając namiary na nas. Zainteresowaliśmy się stanem psa, tym bardziej, że ktoś z weterynarzy powiedział człowiekowi, że prawdopodobnie trzeba będzie psa "uspać". Dzięki pomocy ekopatrolu, który zobowiązał się do przewiezienia Hugo do wskazanej przez nas lecznicy, psiak trafił pod opiekę lekarską. Na obecną chwilę z Hugo spuszczono 1,5 (półtora litra ropy)!!!. Psiak ma założone sączki, czekamy na dalsze wyniki badań. Upuszczenie ropy ulżyło psu. Jądra, noga zaczęły powracać do normalnych rozmiarów. Jak ten pies cierpiał :( 
Hugo to fajny psiak. Cierpliwy, zrównoważony. Leczymy go mimo braku środków! Pomóżcie! W Was nadzieja na uratowanie Hugo! 
Na tym najlepszym ze światów bez pieniędzy nie da rady... :(

Zdjęcie opisu zbiórki Duży HugoZdjęcie opisu zbiórki Duży HugoZdjęcie opisu zbiórki Duży HugoZdjęcie opisu zbiórki Duży HugoZdjęcie opisu zbiórki Duży Hugo

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Mk - awatar

  Mk

  22.06.2016
  22.06.2016

  Zdrowiej piesku

 • Aneta - awatar

  Aneta

  22.06.2016
  22.06.2016

  Będzie dobrze,trzymaj się piesku

 • Edzia - awatar

  Edzia

  22.06.2016
  22.06.2016

  Hugo życzę szybkiego powrotu do zdrowia xxxx

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  21.06.2016
  21.06.2016

  pomożesz razem możemy zrobić więcej ☺☺

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  21.06.2016
  21.06.2016

  NIestety na więcej jako biednego studenta mnie nie stac, ale pomału pomału i liczę że się uda !

1 813 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 41

Monika - awatar
Monika
5
Marcin - awatar
Marcin
8
Renata - awatar
Renata
25
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Mk - awatar
Mk
10
Adrian - awatar
Adrian
10
Sylwia - awatar
Sylwia
30
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Evelina - awatar
Evelina
5
olga - awatar
olga
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij