Zbiórka Przepustka dla Hugo i Bossa - miniaturka zdjęcia

Przepustka dla Hugo i Bossa

Zbiórka Przepustka dla Hugo i Bossa - zdjęcie główne

Przepustka dla Hugo i Bossa

630 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

🆘GMINA MICHAŁOWICE, POWIAT PRUSZKOWSKI, WOJ. MAZOWIECKIE🆘

Od 2 tygodni widywane są 2 psy. 21 lipca przełamały strach i podeszły do człowieka. Bardzo przyjazne i zżyte ze sobą. Chude, zaniedbane, z kleszczami. 

Szybka akcja, telefon do fundacji, co robić, jak zabezpieczyć, nie ma miejsca, stres, emocje...

Jak zwykle ten sam dylemat! Serce chce pomóc, a rozum mówi, ale jak, ale za co... alternatywą jest schronisko :( Serce pęka!

Hmm.. znajduje się rozwiązanie, ale nie jest tanie, to hotelik, psy są dwa więc i cena podwójna!

Osoba, która znalazła psy staje na wysokości zadania! Mówi POMOŻEMY! Nie zostawimy was samych, będziemy zbierać razem!  💪💪💪

Decyzja zapadła! Kolejne psiaki pod naszymi skrzydłami. Na co zbieramy?

* badania krwi i USG

* zabezpieczenie przed kleszczami

* odrobaczenie

* kastracja

* opieka pooperacyjna

Psiaki dostały imiona Hugo ( zdj.1) i Boss (zdj.2).

Hugo jest obustronnym wnętrem, co oznacza, ze jego jądra nie zeszły prawidłowo do worka mosznowego. Wykastrowanie go to w tym momencie priorytet, ponieważ w tym momencie jądra nie dość że nie funkcjonują prawidłowo, to są narażone na stany zapalne, a nawet zmiany nowotworowe!

Kochani! Ta sytuacja pokazuje po raz kolejny, że siła pomocy to nie miliony na koncie, a praca zbiorowa! Kiedy grupa ludzi zaczyna walkę dzieją się niesamowite rzeczy! I tak też jest ze zbiórkami! Nie prosimy o pokrycie całych kosztów! Prosimy o cegiełkę! 2 zł, 5 zł, 10 zł! 

W grupie siła!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Rasowy Kundel - awatar

    Rasowy Kundel

    04.09.18
    04.09.18

    Kochani! Chcieliśmy wam podsumować koszty weterynaryjne chłopaków za lipiec i sierpień: LIPIEC: Hugo: Badanie krwi z rozmazem Kontrole ( psiak miał babeszjozę!) Koszt: 125 zł Boss: Badanie krwi USG Kastracja Koszt 351 zł SIERPIEŃ: Boss: Szczepienia koszt: 61,2 zł Hugo: Kroplówka Kastracja Badania krwi z rozmazem Szczepienie Koszt: 396,9 To daje sumę: 934 zł! Wciąż dużo brakuję, prosimy o wsparcie!

630 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 5

Marta i Piotr - awatar
Marta i Piotr
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Agata Stypa - awatar
Agata Stypa
50
Tobiasz Piotr Przygoda - awatar
Tobiasz Piotr Przygoda
300
Kasia - awatar
Kasia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij