Zbiórka wykup konie z targów - zdjęcie główne

wykup konie z targów

1 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Hubert Hubercik - awatar

Hubert Hubercik

Organizator zbiórki

Ludzie Dobrego Serca. Od kąd tylko sięgam myślami i pamiętam to zawsze byłem jestem i będę miłośnikiem KONI i serce mi pęka gdy widzę jak są wykorzystywane i odprowadzane na skraj wycieńczenia. Za pośrednictwem fundacji pomagam.pl rozpocząłem zbiórkę pieniędzy na cel: WYKUP KONI OD RZEŹNI. Jeżeli i Tobie los koni nie jest obcy i obojętny to wesprzyj naszą akcję - zbiórkę. To dzięki Tobie może zostać uratowane nie jedno życie Konia. Nie bądź obojętny na ich krzywdę. Wesprzyj naszą zbiórkę. Ogromnie dziękuję za Twoja pomoc.  Pieniądze przeznaczone będą na wykup koni. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Hubert Hubercik - awatar

    Hubert Hubercik

    23.02.2018
    23.02.2018

    Kochani pomagajmy tym bezbronnym zwierzętom, one są niczemu winne by wyjeżdżały z Polski i setki kilometrów jechały na ubój. Dajmy im szanse godnego życia

1 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Hubert Hubercik - awatar

Hubert Hubercik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Hubert Hubercik - awatar
Hubert Hubercik
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij