Zbiórka Naprawmy połamane łapki Hvara - zdjęcie główne

Naprawmy połamane łapki Hvara

1 202 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Jesteśmy grupą wolontariuszek, które pomagają bezdomnym kotom z warszawskiego schroniska. Skupiamy się na szukaniu domów tymczasowym tym kotom, które, mimo wysiłków, nie radzą sobie z pobytem. 

Zdarza się, że nie tylko nasze tymczasy potrzebują pomocy w trakcie drogi do własnych domów. Czasem pomocy potrzebują paluchowe koty zaadoptowane ze schroniska do swojego domu stałego, ale będące w trakcie leczenia lub po prostu w nienajlepszej kondycji.

Hvar przyjechał do schroniska z ranami na nogach wskazującymi na dawne złamania otwarte łap. 

Przeszedł zabieg i został zaadoptowany jako kot, któremu trzeba zmieniać opatrunki po operacji. Niestety jedna z łap nie goiła się prawidłowo Hvar kulał i cierpiał. RTG wykazał przemieszczenie kości piętowej, która była oderwana od stawu. 

Konieczna była reoperacja, na którą Hvar czekał do momentu wyleczenia zapalenia pęcherza i zdiagnozowania epizodów padaczkowych. Nacierpiał się bardzo, a nadal pozostaje wspaniałym i kochającym kocurkiem<3

Hvar jest już po operacji (artrodeza stawu skokowego z użyciem płytki tytanowej), która nie była się bez komplikacji, a koszty Jego leczenia od września przekroczyły 2500 zł z czego w ramach Mrau zobowiązaliśmy się pokryć znaczną część, pozostałą plus przyszłe wizyty regulują na bieżąco Opiekunowie. 

Obecnie do spłacenia w lecznicy mamy 1600 złotych z 2150 złotych, które składają się na samą kwotę za 3 operacje. Nikt nie mógł przewidzieć, że ratowanie jednej z łapek Hvara będzie go kosztować tyle cierpienia, a dla nas będzie znacznym nadwyrężeniem budżetu na ratowanie kotów. Dlatego pierwszy raz prosimy o pomoc, same możemy pomagać kotom tylko dzięki Wam. Liczy się nawet najdrobniejszy gest <3


Komentarze


  • sonia - awatar

    sonia

    23.11.17
    23.11.17

    Też mam kotka bardzo kochanego i szczęśliwego. Chciałabym, żeby ten kotek też w końcu był zdrowy i szczęśliwy. Każde zwierzątko powinno mieć domek i kochającego właściciela. Pozdrawiam

1 202 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wpłaty: 22

danka - awatar
danka
20
Weronika Kalińska - awatar
Weronika Kalińska
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
sonia - awatar
sonia
50
Basia - awatar
Basia
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Dorota - awatar
Dorota
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij