Zbiórka Naprawmy połamane łapki Hvara - zdjęcie główne

Naprawmy połamane łapki Hvara

1 202 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Jesteśmy grupą wolontariuszek, które pomagają bezdomnym kotom z warszawskiego schroniska. Skupiamy się na szukaniu domów tymczasowym tym kotom, które, mimo wysiłków, nie radzą sobie z pobytem. 

Zdarza się, że nie tylko nasze tymczasy potrzebują pomocy w trakcie drogi do własnych domów. Czasem pomocy potrzebują paluchowe koty zaadoptowane ze schroniska do swojego domu stałego, ale będące w trakcie leczenia lub po prostu w nienajlepszej kondycji.

Hvar przyjechał do schroniska z ranami na nogach wskazującymi na dawne złamania otwarte łap. 

Przeszedł zabieg i został zaadoptowany jako kot, któremu trzeba zmieniać opatrunki po operacji. Niestety jedna z łap nie goiła się prawidłowo Hvar kulał i cierpiał. RTG wykazał przemieszczenie kości piętowej, która była oderwana od stawu. 

Konieczna była reoperacja, na którą Hvar czekał do momentu wyleczenia zapalenia pęcherza i zdiagnozowania epizodów padaczkowych. Nacierpiał się bardzo, a nadal pozostaje wspaniałym i kochającym kocurkiem<3

Hvar jest już po operacji (artrodeza stawu skokowego z użyciem płytki tytanowej), która nie była się bez komplikacji, a koszty Jego leczenia od września przekroczyły 2500 zł z czego w ramach Mrau zobowiązaliśmy się pokryć znaczną część, pozostałą plus przyszłe wizyty regulują na bieżąco Opiekunowie. 

Obecnie do spłacenia w lecznicy mamy 1600 złotych z 2150 złotych, które składają się na samą kwotę za 3 operacje. Nikt nie mógł przewidzieć, że ratowanie jednej z łapek Hvara będzie go kosztować tyle cierpienia, a dla nas będzie znacznym nadwyrężeniem budżetu na ratowanie kotów. Dlatego pierwszy raz prosimy o pomoc, same możemy pomagać kotom tylko dzięki Wam. Liczy się nawet najdrobniejszy gest <3


Komentarze


  • sonia - awatar

    sonia

    23.11.17
    23.11.17

    Też mam kotka bardzo kochanego i szczęśliwego. Chciałabym, żeby ten kotek też w końcu był zdrowy i szczęśliwy. Każde zwierzątko powinno mieć domek i kochającego właściciela. Pozdrawiam

1 202 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wpłaty: 22

danka - awatar
danka
20
Weronika Kalińska - awatar
Weronika Kalińska
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
sonia - awatar
sonia
50
Basia - awatar
Basia
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Dorota - awatar
Dorota
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij