Zbiórka Na pomoc przy Białaczce - zdjęcie główne

Na pomoc przy Białaczce

141 652 zł  z 180 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 334 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Kacper Kaczmarczyk - awatar

Kacper Kaczmarczyk

Organizator zbiórki

ZBIERAM NA:

      - Rekonstrukcje nosa

      - Wstawienie zębów ( Na razie 4 zęby)

      - Środki potrzebne do higieny

      - Dodatkowe rzeczy (Dojazdy, jedzenie i inne) 


Hejka mam na imię Kacper, mam 20 lat. Pochodzę z okolic Trzemeszna.

Jakiś czas temu poczułem się osłabiony, postanowiłem wykonać badania krwi. Gdy przyszły wyniki, w jednej chwili zawalił się cały świat – OSTRA BIAŁACZKA LIMFOBLASTYCZNA


Zaczęło się wszystko od stycznia 2024 roku zwykłe bóle głowy czasem, aż w lutym przyszedł kolejny objaw krwawienie z dziąseł kto by pomyślał ze to już może być nawiązanie do choroby. Wymiana szczoteczki na miękką, zmiana pasty nadal nic nie zmienia.

Nadchodzi marzec zaczynają się znów bole głowy, poty podczas snu a krew z dziąseł nadal to samo. 22 marca był to dzień w którym pierwszy raz zwymiotowałem po obiedzie i przez to nie pojechałem na rotację następnego dnia do wojska. (Może to już był jakiś znak? tego nie wiem)

Kwiecień no trzeba coś zacząć z tym robić, zgłosiłem się więc do lekarza rodzinnego 19 kwietnia powiedział że to takie wirusowe podobnego do COVID'a. Wypiłem parę Nutridrinków Proteinowych, witaminy w tabletkach i nic, totalnie bez zmian....

I wtedy zaczyna się 1 maja cała zabawa...
Pierw próba udania się do ratowników w Trzemesznie, odesłano nas na SOR Gniezno, zostałem przyjęty tylko do wizyty doraźnej. Zbadano mnie lekarz wykrył dobrze że to sprawy hematologiczne, kazał niestety dopiero na drugi dzień umówić się do lekarza rodzinnego o skierowanie na badanie krwi. Nie czekając na następny dzień pojechałem zrobić wyniki krwi prywatnie, wyniki wyszły tragiczne... Dostałem informację że mam zgłosić się z wynikami prosto na SOR i wtedy byłem już wszędzie pierwszy w kolejce. Przejażdżka z SOR Gniezno do szpitala na Jana w Gnieźnie i pierwsze podanie krwi, osocza oraz białych krwinek. Pierwsze dni były lepsze potem zaczynały się gorsze. Drgawki, poty, puchnięcie, wzdęty brzuch. Miałem dość szpitala i leżenia w nim przez to jak byłem traktowany czasem. Mój prowadzący lekarz w Gnieźnie zaproponował pobranie szpiku z stawu biodrowego, ze względu na moje zdrowie zgodziłem się na badanie i zostałem transportowany do Poznania na poradnię hematologiczną do szpitala na Szamarzewskiego. Po paru dniach 11 maja z wyników wynikło że choruje na Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną. Wstępnie miałem zostać przewieziony 14 maja do szpitala na ul. Szamarzewskiego oddział hematologii, jednak zwolniło się łóżko i trafiłem 13 maja.
Pobieranie szpiku po raz drugi, wkłucie centralne w szyi, zaczynanie leczenia i wprowadzenie sterydów.

https://www.facebook.com/hwshx (Ostatnie posty)
https://www.instagram.com/_x_kacpereq_x_ (Wyróżniona relacja)

Z góry dziękuje za pomoc <3

Dziękuję za każdą złotówkę wpłaconą na zrzutkę ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kacper Kaczmarczyk - awatar

  Kacper Kaczmarczyk

  25.06.2024
  25.06.2024

  Dziękuję wszystkim za wszelkie wpłaty, słowa pomocy i wszystko co dla mnie robicie bo jesteście wielcy!! Nie zmieniajcie się ❤️

  [+Informacje z choroby na dzień 25.06.2024]
  Siemanko wszystkim 💪🏻 Trochę wam opiszę te dni których nie dodawałem lub było trochę mało informacji. Napiszę to krótko i na temat (wiem że dużo czytać nie lubicie).

  Od zabiegu (05.06) dwa dni ból umiarkowany. Co drugi dzień wymiana opatrunku tego z zewnątrz (gazik), co czwarty dzień wymiana siatki tego pod gazikiem (zależy też od stanu przy wymianie gazika). Miałem też akcje że opatrunek gazik czy siatka wyleciało samo i musiałem mieć zmieniane od od razu 😅
  20 czerwca wypadł mi pierwszy ząb jedynka, długo nie było trzeba czekać bo następny dzień 21 czerwca i druga wyleciała. Dzień 22 czerwca i wyleciała dwójka górna z lewej strony. Masakra.... Trzeci ząb, ale to nadal rzecz do zrobienia bez problemu po wyjściu więc sie nie poddaje 💪🏻
  Nie powiem że nie bo trochę ciężko się je czy cokolwiek robi bez nich 🙈 Mam nadzieję że więcej komplikacji i problemów nie będzie.
  Dziś byłem na wymianie opatrunku i konsultacji, i jak za każdym razem usłyszałem że się ładnie goi. Przytyłem z powrotem do 57,8kg a było 56kg. Przed szpitalem było 64kg(Zdjęcie bez opatrunku i siatki dla chętnych w wiadomości prywatnej 🙋🏻)

  Więc teraz doszła kolejna rzecz do roboty 🤦🏻
  - Leczenie białaczki
  - Proteza nosa
  - Wstawienie zębów
  Dziękuję za każdą złotówkę wpłaconą na zrzutkę ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 145 823

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Paulina Gawron - awatar

  Paulina Gawron

  23.07.2024
  23.07.2024

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Alicja M - awatar

  Alicja M

  30.06.2024
  30.06.2024

  ❤️

 • Zuzanna, Krzysztof Fornalik - awatar

  Zuzanna, Krzysztof Fornalik

  24.06.2024
  24.06.2024

  Dużo sił i zdrowia! 💪

  • Kacper Kaczmarczyk - awatar

   Kacper Kaczmarczyk - Organizator zbiórki

   24.06.2024
   24.06.2024

   Dziękuję ❤️

 • II TL - awatar

  II TL

  21.06.2024
  21.06.2024

  Zdrowia! Trzymaj się, wszyscy jesteśmy z Tobą 🤝

  • Kacper Kaczmarczyk - awatar

   Kacper Kaczmarczyk - Organizator zbiórki

   21.06.2024
   21.06.2024

   Dziękuję ❤️ Trzymam się i nie poddaje 💪🏻

 • frycia - awatar

  frycia

  20.06.2024
  20.06.2024

  Mnóstwo zdrówka dla ciebie, trzymam mocno kciuki <3

  • Kacper Kaczmarczyk - awatar

   Kacper Kaczmarczyk - Organizator zbiórki

   21.06.2024
   21.06.2024

   Dziękuję

141 652 zł  z 180 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 334 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Kacper Kaczmarczyk - awatar

Kacper Kaczmarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 334

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
A.S. - awatar
A.S.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paulina Gawron - awatar
Paulina Gawron
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK NIBYLANDIA WYMYSŁOWO - awatar
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK NIBYLANDIA WYMYSŁOWO
650

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij