Klaudia Olszewska
Z tych pieniążków zakupiłam dla synka Buty i sandałki 2023 roku . I też w tym roku 2024 , ponieważ wiadomo stopa dziecka rośnie.
Dziękuję za wsparcie i pomoc ❤️🩹🙏🏻


Witam mam na imię Klaudia , jestem mamą 4 letniego synka , sama wychowuje syna . Obecenie nie pracuje jestem na zasiłku dla bezrobotnych. Jestem osobą niesłysząca. ( Niepełnosprawna ) .
Na świat przyszedł mój syn Oskar , rozwijał bardzo dobrze . Skończył 3 latka zaczęło mnie niepokoić opóźnienie mowę u Oskara . Przedszkole skierowało z pismem do poradni Psychologicznej / Pedagogicznej te wydarzenia przyniosły ze syn ma „ autyzm „ muszę zapłacić prywatnie za psychiatrę dziecięcego 350 zł . We wrześniu . Na chwilą obecną jestem zablokowana ponieważ czekam na komicje z poradni oświatowej . Te wszystkie terapie lokopeda itp bedą kosztowne . Moja Codzienność to rytm wyznaczany przez opiekę nad synem . Po powrocie synkiem z przedszkola mamy czas na wspólną zabawę i spacery oraz nauka sensoryczna .
Otrzymuje zasiłek dla bezrobotnych 1.200 zł to opłacam mieszkanie . Pozostaje 800 plus dla syna oraz alimenty 600 zł , oraz pielęgnacyjne 215 zł .
Żadnych dotacji z Mopsu nie otrzymuje . Przedszkole co miesiąc też opłacam dla syna 590 zł . Cały koszt na wyżywienia pozostanie 1.000 zł .
Pomóż mamie i syna w tej trudnej walce …
Z tych pieniążków zakupiłam dla synka Buty i sandałki 2023 roku . I też w tym roku 2024 , ponieważ wiadomo stopa dziecka rośnie.
Dziękuję za wsparcie i pomoc ❤️🩹🙏🏻

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!