Zbiórka Na leczenie Lusi - zdjęcie główne

Na leczenie Lusi

210 zł  z 675 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Karo - awatar

Karolina Karo

Organizator zbiórki

Witam Państwa serdecznie 

Zwracam się do Państwa z prośbą w imieniu sąsiadów Moniki i Filipa Marchlewskich,którzy wyrazili na to zgodę  w sprawie pomocy zwrotu kosztów za leczenie ich psiaka Lusi.

Obecnie Monika i Filip są w trudnej sytuacji finansowej i kosz leczenia przewyższył ich możliwości finansowe. 

Pewniej nocy Lusi zaczęła się dziwnie zachowywać, tzn. miała lęki, ciężko oddychała i dostała drgawek, więc Monika z Filipem pojechali do całodobowej Kilniki Weternaryjnej. Na miejscu zostały zrobione badania, dostała leki oraz była w śpiączce farmakologicznej.  Trwało to 3doby i koszt leczenia Lusi wyniósł 675 złotych .

Teraz psiak jest już w domu i dochodzi do siebie, ale przy nawracajacych objawach neurologicznych Lusi będzie musiała mieć zrobiony tomograf głowy. 


Z góry bardzo wszystkim dziękujemy za pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
210 zł  z 675 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Karo - awatar

Karolina Karo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia P - awatar
Klaudia P
20
Beata J - awatar
Beata J
100
Karolina Karo - awatar
Karolina Karo
20
Edyta Matschke - awatar
Edyta Matschke
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij