Zbiórka Na leczenie Lusi - miniaturka zdjęcia

Na leczenie Lusi

Zbiórka Na leczenie Lusi - zdjęcie główne

Na leczenie Lusi

210 zł z 675 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Karo - awatar

Karolina Karo

Organizator zbiórki

Witam Państwa serdecznie 

Zwracam się do Państwa z prośbą w imieniu sąsiadów Moniki i Filipa Marchlewskich,którzy wyrazili na to zgodę  w sprawie pomocy zwrotu kosztów za leczenie ich psiaka Lusi.

Obecnie Monika i Filip są w trudnej sytuacji finansowej i kosz leczenia przewyższył ich możliwości finansowe. 

Pewniej nocy Lusi zaczęła się dziwnie zachowywać, tzn. miała lęki, ciężko oddychała i dostała drgawek, więc Monika z Filipem pojechali do całodobowej Kilniki Weternaryjnej. Na miejscu zostały zrobione badania, dostała leki oraz była w śpiączce farmakologicznej.  Trwało to 3doby i koszt leczenia Lusi wyniósł 675 złotych .

Teraz psiak jest już w domu i dochodzi do siebie, ale przy nawracajacych objawach neurologicznych Lusi będzie musiała mieć zrobiony tomograf głowy. 


Z góry bardzo wszystkim dziękujemy za pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
210 zł z 675 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Karo - awatar

Karolina Karo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia P - awatar
Klaudia P
20
Beata J - awatar
Beata J
100
Karolina Karo - awatar
Karolina Karo
20
Edyta Matschke - awatar
Edyta Matschke
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij