Zbiórka Na utrzymanie zwierzaków - zdjęcie główne

Na utrzymanie zwierzaków

663 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Sydor - awatar

Gosia Sydor

Organizator zbiórki

Prosimy Was, pomóżcie nam nakarmić naszych podopiecznych. Wypełnijmy razem ich miski karmą, pozwólmy im żyć! Sprawcie, abyśmy nie musieli się martwić o każdy nadchodzący dzień.

Jesteśmy Rodziną, które pochyla się nad każdą biedą.- nieważne, czy psią czy kocią,  piękną czy brzydką - dla nas każde życie jest wartościowe.! To nie pies, kot czy inne zwierzę wchodzi do naszego mieszkania – ale to my go przynosimy. Zwierzę to nie zabawka. To nie plastikowa lalka czy psiak na baterię, które możemy odstawić na półkę. „Zwierzęta mają takie samo prawo do świata (jak ludzie), skoro na nim są, świat do nich należy.
Zwierzęta towarzyszyły mi od małego dziecka Nie przypominam sobie okrutnych zabaw z mojego dzieciństwa, które doprowadzały do krzywdy zwierząt. A dlaczego? Ponieważ tak byłam wychowana! W mojej rodzinie od zawsze kochano zwierzaki. Tak teraz wychowujemy nasze dzieci. Od małego dziecka wpajamy im, że zwierzęta czują tak samo jak ludzie (...) , że zwierzęta to nasi bracia mniejsi. Uczymy je, że Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą, a człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
Pomóż nam pomagać zwierzętom w potrzebie.
Nasze zwierzęta dostarczają nam wielu radosnych chwil, gdy pierwszy raz dali nam się pogłaskać, gdy uda się je wyleczyć lub gdy znajdują nowe kochające domy.
Pomóż ratować kolejnych skrzywdzone istoty, które nie mogą same sobie pomóc.
Bez Was nie damy rady :(
JESTEŚMY BY POMAGAĆ !
A TY POMOŻESZ?
Wystarczy zaprosić znajomych udostępnić To tak nie wiele
Mam nadzieję, żebędziecie z nami i będziecie pomagać nam w miarę swoich możliwości..
Będziemy się z Wami rozliczać z każdej złotówki co do grosza
Z góry bardzo dziękujemy za pomoc. Dziękujemy w imieniu naszych braci mniejszych
MAŁGORZATA ARMATYS OS.NA WZGÓRZACH 13 / 13
31-722 KRAKÓW

Zapraszamy na naszą stronę tam więcej informacji i aktualności 

https://m.facebook.com/PomagamyZwierzakaWpotrzebie/?ref=bookmarks

KOCHANI Warunkiem  przed wydaniem zwierząt jakie mam pod opieką  jest konieczność podpisania umowy adopcyjnej i ewentualna wizyta pa :) Kotów nie oddam do domów wychodzących Psa nie oddam na łańcuch !!!!
Jeśli ktoś z Was będzie chętny na adopcje naszych zwierzaków  możliwość transportu na terenie Polski

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Gosia Sydor - awatar

  Gosia Sydor

  27.03.2018
  27.03.2018

  Lunka Nasza kolejna podopieczna znaleziona w lesie

  Zdjęcie aktualizacji 13 509

663 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Sydor - awatar

Gosia Sydor

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Agata Linna - awatar
Agata Linna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Wójcik - awatar
Anna Wójcik
5
Aldona Kozmowska Benecka - awatar
Aldona Kozmowska Benecka
50
Anna Ślusarczyk - awatar
Anna Ślusarczyk
10
Anna Stawińska - awatar
Anna Stawińska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij