
Z powodu panującej epidami potrzebujemy wsparcia w kwocie 1700zl na zapłacenie czynszu oraz przeżycie w tych jakże trudnych czasach. Z góry Bóg zapłać. Oraz wesprzyjcie nas teraz oraz pamiętajcie o tym w każdym kolejnym miesiącu.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!