Anonimowy Darczyńca
1 ZŁ

Parę lat temu wyjechaliśmy całą rodziną do Grecji. Dużo czasu poświęciliśmy na uzbieranie odpowiedniej kwoty, lecz od paru lat ciężko jest nam zdobyć jakiekolwiek środki. Bardzo proszę o wpłacenie chociaż tych 5 złotych, to przecież dla Państwa nic wielkiego a dla nas wręcz przeciwnie.
Z góry dziękujemy za każdy wpłacony pieniądz
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!