Zbiórka Zbieramy dla Janusza Piątka - zdjęcie główne

Zbieramy dla Janusza Piątka

8 361 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mała Zeberka - awatar

Mała Zeberka

Organizator zbiórki

Zbieramy, ponieważ nasz przyjaciel tego potrzebuje.

Zbiórka przeznaczona będzie na leczenie Janusza Piątka – organizatora wszystkich tych koncertów, tribute'ów czy jam session, które przynoszą od wielu lat wzruszenia wszystkim nam uczestniczącym w wieczornym muzykowaniu w Piwnicy pod Harendą, a dawniej w klubie Barometr w Warszawie.

Janusz Piątek, założyciel Studia Inicjatyw Twórczych oraz organizator koncertów, zmaga się z poważną chorobą nowotworową. Spróbujmy razem przynieść mu ulgę w cierpieniu!

Nasz przyjaciel cierpi na złośliwy nowotwór płuc, we wrześniu 2017 roku pojawiły się przerzuty ma prawe płuco, wątrobę, kości oraz kręgosłup.

Obecnie lekarze dają mu kilka miesięcy życia - pieniądze na leki są wciąż potrzebne. 

Janusz chce ciągle pracować, ma energię do działania - jeśli go znacie, to wiecie, że zawsze chciał by muzyka brzmiała w stolicy!


Pomóżmy.


PS Możesz też wpaść na nasz koncert charytatywny dla Janusza - szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/1980571155603419/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Gosia Gendłek - awatar

  Gosia Gendłek

  02.02.2018
  02.02.2018

  Januszku kochany. Nigdy nie zapomnę tych wspólnych imprez w Galerii, tego jak nad ranem wracaliśmy do domu, tych szalonych i zakręconych letnich nocy. Mam nadzieję, że wywiniesz się temu cholerstwu i jeszcze razem pójdziemy w tango.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.02.2018
  02.02.2018

  Zbierajmy da Janusza!

 • Aga. - awatar

  Aga.

  01.02.2018
  01.02.2018

  Pamiętam w modlitwie! <3 Zwyciężysz!

 • Lena Romul - awatar

  Lena Romul

  29.01.2018
  29.01.2018

  Startujemy Januszku:)

8 361 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mała Zeberka - awatar

Mała Zeberka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 81

Roksana Maluchnik - awatar
Roksana Maluchnik
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michal Kazik - awatar
Michal Kazik
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Piotr Swistak - awatar
Piotr Swistak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij