Zbiórka prosze o pomoc na wozek - zdjęcie główne

prosze o pomoc na wozek

2 656 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maja Linde-Apanowicz - awatar

Maja Linde-Apanowicz

Organizator zbiórki

Nazywam sie Maja Linde-Apanowicz, mam 30 lat i od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną.

W 2015 roku, lekarze postawili mi rozpoznanie - dystonia?

Jest to choroba genetyczna, tak naprawde nie ma na nią lekarstwa, tylko na poprawe jakości życia.

Na dzień dzisiejszy, zmagam sie z wielkimi bólami kończyn dolnych oraz kręgosłupa przez bardzo silną spastyke (mimowolne napinanie się skurczowe mięśni) oraz złej pozycji w niedopasowanym wózku.

Jestem stale osłabiona od działania bardzo silnych leków przeciwbólowych, których coraz większa dawka jest i groźbą uzależnienia.To leki neurologicznie-przeciwpadaczkowe, zwiotczające i rozkurczowe, które muszę brać, choć ich działanie słabnie od długiego ich przyjmowania.Jeśli przestaną skutecznie działać, to jestem skazana na pewne cierpienie i przymusowy pobyt w Szpitalu.

Jestem również bardzo podatna na nagłą zmianę temperatury oraz pogody, ale muszę mieć częste wizyty lekarskie i rehabilitacyjne.

Z dnia na dzień jestem coraz słabsza.Musze mieć rehabilitacje, basen który zmniejsza moje dolegliwości(im wiecej tym lepiej) oraz niezbędne leki.

Staram sie żyć normalnie, pomimo że poruszam sie na wózku inwalidzkim, który nie spełnia moich norm jak i miejsce mojego pobytu, gdzie jestem skazana na stałą pomoc opiekuna przy opuszczaniu domu, a także wszędzie gdzie się udaje.

Moim najwiekszym marzeniem jest samodzielne funkcjonowanie, powrót do szkoły oraz pożytecznego zajęcia i hobby.

Moja choroba zabiera mi życie, przez to jak funkcjonuje i czas, który muszę jej poświęcić by zdrowieć.

Niestety, jest to nie możliwe z powodu za cieżkiego wózka inwalidzkiego. Najzwyczajniej nie mam na to siły, mam słabe ręce.

Moja sytuacja materialna jest bardzo trudna. Od urodzenia jestem na rencie socjalnej,  jestem osobą samotną i przeważnie przebywam sama.

Szacowany koszt wózka przekracza moje możliwości.

Dlatego, zwracam sie z prośba do Panstwa o jakokolwiek  pomoc.

Proszę, o każdy symboliczny grosz.


Z góry Państwu-

Bardzo serdecznie dziekuje.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 656 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maja Linde-Apanowicz - awatar

Maja Linde-Apanowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

MARIAN SZEWCZYK - awatar
MARIAN SZEWCZYK
20
MARIAN SZEWCZYK - awatar
MARIAN SZEWCZYK
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Odnowa „Nazaret” - awatar
Odnowa „Nazaret”
555
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ireneusz Budrewicz - awatar
Ireneusz Budrewicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij