Zbiórka prosze o pomoc na wozek - zdjęcie główne

prosze o pomoc na wozek

2 656 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maja Linde-Apanowicz - awatar

Maja Linde-Apanowicz

Organizator zbiórki

Nazywam sie Maja Linde-Apanowicz, mam 30 lat i od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną.

W 2015 roku, lekarze postawili mi rozpoznanie - dystonia?

Jest to choroba genetyczna, tak naprawde nie ma na nią lekarstwa, tylko na poprawe jakości życia.

Na dzień dzisiejszy, zmagam sie z wielkimi bólami kończyn dolnych oraz kręgosłupa przez bardzo silną spastyke (mimowolne napinanie się skurczowe mięśni) oraz złej pozycji w niedopasowanym wózku.

Jestem stale osłabiona od działania bardzo silnych leków przeciwbólowych, których coraz większa dawka jest i groźbą uzależnienia.To leki neurologicznie-przeciwpadaczkowe, zwiotczające i rozkurczowe, które muszę brać, choć ich działanie słabnie od długiego ich przyjmowania.Jeśli przestaną skutecznie działać, to jestem skazana na pewne cierpienie i przymusowy pobyt w Szpitalu.

Jestem również bardzo podatna na nagłą zmianę temperatury oraz pogody, ale muszę mieć częste wizyty lekarskie i rehabilitacyjne.

Z dnia na dzień jestem coraz słabsza.Musze mieć rehabilitacje, basen który zmniejsza moje dolegliwości(im wiecej tym lepiej) oraz niezbędne leki.

Staram sie żyć normalnie, pomimo że poruszam sie na wózku inwalidzkim, który nie spełnia moich norm jak i miejsce mojego pobytu, gdzie jestem skazana na stałą pomoc opiekuna przy opuszczaniu domu, a także wszędzie gdzie się udaje.

Moim najwiekszym marzeniem jest samodzielne funkcjonowanie, powrót do szkoły oraz pożytecznego zajęcia i hobby.

Moja choroba zabiera mi życie, przez to jak funkcjonuje i czas, który muszę jej poświęcić by zdrowieć.

Niestety, jest to nie możliwe z powodu za cieżkiego wózka inwalidzkiego. Najzwyczajniej nie mam na to siły, mam słabe ręce.

Moja sytuacja materialna jest bardzo trudna. Od urodzenia jestem na rencie socjalnej,  jestem osobą samotną i przeważnie przebywam sama.

Szacowany koszt wózka przekracza moje możliwości.

Dlatego, zwracam sie z prośba do Panstwa o jakokolwiek  pomoc.

Proszę, o każdy symboliczny grosz.


Z góry Państwu-

Bardzo serdecznie dziekuje.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 656 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maja Linde-Apanowicz - awatar

Maja Linde-Apanowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

MARIAN SZEWCZYK - awatar
MARIAN SZEWCZYK
20
MARIAN SZEWCZYK - awatar
MARIAN SZEWCZYK
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Odnowa „Nazaret” - awatar
Odnowa „Nazaret”
555
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ireneusz Budrewicz - awatar
Ireneusz Budrewicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij