
Witam serdecznie mój brat Jakub ma 27 lat. W lipcu tego roku będzie obchodził 28 urodziny. Od bardzo długiego czasu zbiera pieniądze na prawo jazdy C+E, aby móc rozpocząć pracę na tirach. Mam odlozone 2500 I jeszcze długo droga zanim uda mi się uzbierać kwotę. Brat pracuję na dwa etaty, pomaga mi w studiach, wychował mnie i całe życie był mi wsparciem gdy mama odeszła. Jest mechanikiem samochodowym a wieczorami kelnerem, jednak koszt ok 10 000 zł jest zbyt wielki aby swobodnie zrobić kurs na ciężarowki. Bardzo chciałbym spełnić jego marzenie i w dniu jego urodzin wręczyć pieniążki na prawko. Jeżeli chcą Państwo spełnić razem ze mną Marzenie chłopaka, który od 18 roku życia wychowywal sam siostrę, mogą Państwo wesprzeć te zrzutke. Będę bardzo wdzięczna za każdą złotówkę
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!