Pani Anna 32 lata
Mąż Paweł 40 lata
Syn Michał 7 lat
Córka Karolina 5 lat
Syn Krystian 1 roczek
Historia Rodziny
Zanim pojawiły się dzieci, małżeństwo żyło godnie, obydwoje pracowali, wystarczało na godne, ale skromne życie. Kiedy Pani Anna zaszła w ciążę, musiała zrezygnować z pracy. W tym czasie na rodzinę zarabiał pan Paweł, który pracował jako mechanik samochodowy. Rodzina znajduje się w ciężkiej sytuacji od ponad czterech lat, kiedy to pan Paweł zachorował na wrzodziejące zapalenie jelita grubego i przewlekłe zapalenie stawów kręgosłupa. Choroba uniemożliwia mu podjęcia jakiejkolwiek pracy fizycznej. Sytuacja mieszkaniowa jest bardzo trudna, rodzina użytkuje kuchnię i pokój, z przerobionego budynku gospodarczego, w pomieszczeniach jest tzw. grzyb. Nie ma łazienki, rodzina myje się w miednicy. Nie ma również ciepłej wody. Małżonkowie wraz z dziećmi utrzymują się głównie z zasiłków rodzinnych, 500+ oraz niewielkiego dochodu z gospodarstwa rolnego, który łącznie wynosi 2159 zł. Po odliczeniu kosztów utrzymania i leczenia pana Pawła rodzinie zostaje 311 zł miesięcznie na jedną osobę.
Piękno Rodziny
Główną motywacją do życia i walki o lepszą przyszłość dla małżeństwa są ich dzieci, które jak sami twierdzą, przynoszą im najwięcej szczęścia. Rodzina jest bardzo zżyta ze sobą. Mimo ciężkich warunków do egzystencji, w domu panuje miłość i dobroć. Słychać nieustanny śmiech dzieci. Nie poddają się i pragną wspólnie poradzić sobie z sytuacją, w której się znaleźli. Dzieci uwielbiają rysować, grać w piłkę. Rodzina marzy również o komputerze, którego nie mają. Pan Paweł (jak odzyska zdrowie), jak mówi- zaraz chciałby podjąć stałą pracę w swoim fachu. Pani Anna, również jak dzieci podrosną; to planuje szukać pracy w branży handlowej. Rodzina walczy o każdy dzień bycia razem, jak mówią, mamy ciasne, ale własne mieszkanie.
Trzy kluczowe potrzeby Rodziny (zapewni je organizator zbiórki - euroPiM)
1. Kuchenka gazowo-elektryczna
Ponieważ stara się zepsuła, a rodziny nie stać na zakup nowej.
2. Żywność
Niezbędna do życia w codziennym funkcjonowaniu.
3. Podgrzewacz do wody (terma)
Rodzina chciałaby mieć ciepłą wodę w kranie, do tej pory muszą podgrzewać na piecu.
POTRZEBY dla RODZINY
Żywność (Herbata, Kawa, Ryż, Mąka, Makaron, Kasza, Cukier, Olej, Dżem, Warzywa w puszkach, Konserwy rybne, Konserwy mięsne, Bobovita,
Środki czystości (Proszek do prania, Płyn do płukania, Płyny czyszczące, Płyn do mycia naczyń, Mydło / żel myjący, Szampon, Pasta do zębów, Szczoteczka do zębów, Pampersy 4 -ki)
Odzież (Anna: Kurtka Rozmiar: 158 cm, Uwagi: rozmiar 42; Krystian: Kurtka Rozmiar: 104 cm; Paweł: Kurtka Rozmiar: XL, Uwagi: wzrost 180 cm, szczupły; Michał: Kurtka Rozmiar: 128 cm, Uwagi: wzrost 124 cm; Karolina: Kurtka Rozmiar: 128 cm);
Obuwie
Karolina: Adidasy Rozmiar: 24, Uwagi: sportowe)
Michał: Adidasy Rozmiar: 32,
Paweł: Adidasy Rozmiar: 46,
Anna: Adidasy Rozmiar: 38,
Krystian: Adidasy Rozmiar: 14, Uwagi: Buciki na roczek
Materiały szkolne (Zeszyty, Bloki, Farbki, Klej, Papier kolorowy, Nożyczki, Plecak,
Przybory do pisania, Wyposażenie mieszkania,
INNE
Kołdra, Pościel (poszwy, prześcieradło), Koc, Poduszka, Ręczniki
Jeżeli chcesz sam/a zakupić jakieś produkty z powyższej listy - skontaktuj się bezpośrednio z nami: 733 339 337!
Miejsce zbiórki - dostarczenia materiałów z powyższej listy (do 3 grudnia 2019):
euroPiM s.c. Magdalena i Piotr Kłusek
33-100 Tarnów
ul. Graniczna 8A
Organizator zbiórki
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: